Hangi Yakıtı Kullanıyorsunuz?

RFC Hangi Yakıtı Kullanıyor?

• Kullanılan toplam oy
    323

jrbacktoback

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aytemiz den yakıtı alıyorum 15krş da kendim doldurdugum için indirim yapıyorlar. gayet uygun ve güzel yakıtı var

emirhancakir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben denk geldiğim müddetçe hep Total kullanıyorum ve çok memnunum. Ben hep fullerim, 900 KM gidiyorum 50 LT ile ortalama. Opetden 3 kere fulledim, hem menzil olarak daha kısa gitti, hem de egsoz kokusu kötü çıkıyor Opet de. Shell de çok güzel, performans olarak en iyi Total ve Shell. Keza egsoz kokusu da pis değil Opet gibi. Ve suna çok dikkat ettim, yıllardır Opet kullanan, vazgeçmeyen çok tanıdığım var ve kendi essekliklerinden mi yoksa Opet'in yakıtı yüzünden mi bilmem, araçları hep siyah duman atiyor 100 bini geçmeye başladığında. Kaldı ki hepsi en az 350 bini deviren araçlar aldıklarında.

Benim yedek parça dağıtmak için kullandigim aracım da Dacia Dokker 1.5 dCi 90 hp. 400.000 KM oldu.

Masallah, şeytan kulağına kurşun azıcık bile minnacık olsun duman atma yok. Yağ eksiltme vs.. zaten yok.

Flutouch

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kesinlikle shell power çok iyi bir yakıt. Mazot filtresi hiç kirlenmemiş bile. Performansı da çok iyi. Başka mazot kullanmayı çoktan bıraktım.

seyoxx

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Shell daha çok km yaptırıyor.

gowlet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok zorda kalmadığım müddetçe her zaman V Power..

b2kdeli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
BP den alıyorum Shell den aldığım zaman evet performanslı ama çok yakıyor bp ve Opet ( aynı bence yakıtları ) daha uzun km yapılıyor