Hangi Yakıtı Kullanıyorsunuz?

RFC Hangi Yakıtı Kullanıyor?

• Kullanılan toplam oy
    323

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şimdilik opet ultraforce opet karta %1 veriyor ancak bir de bp yi deneyeceğiz 90 tl ye 5 lira kampanyasını ve yakıtınıda deneyeceğiz tecrübelerimiz paylasırım :eyv

bence %1 indirim opet için değmez. total exellium alsanız opetin %1 inden çok karlı çıkarsın, menzilden kazanırsın. opet dizeli vuruntulu çalışır (setan düşük), az km yapar, temizleme katkılarında total, shell dizelleri daha başarılı. bp hiç almadım nasıldır bilmiyorum

Yüksek km için total performans için shell dizelini tavsiye ediyorum. Ama mehmetçik vakfı tesislerinden bulabilirsem yol üzerinde opet alıyorum. Başka hiçbir opet istasyonundan mecbur kalmadıkça almıyorum.

aynı düşüncedeyiz. performans için nitro plus, menzil için total exellium...

şimdilik nitro plus alıyorum

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence %1 indirim opet için değmez. total exellium alsanız opetin %1 inden çok karlı çıkarsın, menzilden kazanırsın. opet dizeli vuruntulu çalışır (setan düşük), az km yapar, temizleme katkılarında total, shell dizelleri daha başarılı. bp hiç almadım nasıldır bilmiyorum

abi total den gerçekten olumlu yorumlar var ama yakınlarda total yok en yakını git gel 10 veya 15 km :)) bp yi deniyeceğiz bakalım suan opet iyi gibi ama bakalım konu altından yine haber veririm :eyv

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1.6 Rainbow , Shell Autogas kullanıyorum. Güzel memnunum .
17 kuruş ile 20 kuruş arası yakıt yakıyor.

doctor

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Shell Diesel Nitro Plus... Ve İstanbul dışında değilsem eğer sürekli aynı istasyondan...

yalnzlk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende 1.5 var shellden nitro hariç hiç bi yerden yakıt almadm gayette memnunum

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

faultless_61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Normalde hep petrol ofisinden alıyordum yakt. Arkadaşların tavsiyesi üzerine Shell V-Power Nitro+ aldım,gerçekten performansı ve motor sesi fark etti. 250TL'ye full depo doldu. Bakalım ne kadar gider=)

Cem Catalbas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Broadwaye shell auto gas dışında yakıt koymam. Arada da shellden 95 oktan benzin koklatırım ilk çalışmada şart :)
Kangooyu yeni aldık zaten ilk mazotu aciliyetten bp den aldım, pek yorum yapamayacağım araca alışma arifesindeydim ama iyi yol götürdü.
Sonra mazotunun iyi olduğu söylenen bir opetten aldım, çok az km götürdü. Yarında mazot alacağım gaz aldığım shellden almayı düşünüyorum.
Aklı kelden yakıtı Shellden alırım diyenlerdenim :)

escaba_tr

İsmail İNAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende bu zamana kadar opet, po,bp,shell ve en son total den aldım.. aracım 2010 clio 3 1,5 dci, opet ile uzun km ler yaptım ama performans iyi diye düşünürken bir gün shell nitro aldım, o zaman performansı gördüm ama uzun km ler göremedim :) bp den hiçbişey anlamadım, az km yaptım, po da az km yaptı bende, en son total den aldım bakalım bu nasıl çıkacak..

*UfukASLAN

Ufuk ASLAN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
PO kullanıyorum .
LPG de en uzun km yaptığım .
Birde eve yakın olması 1 dk mesafe .

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hala benzin :)