Hangisi iyi?

soners

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2.0 motor çok yakar diyor herkes ben 2.0 motorlu megane kullanıcısıyım hiçte çok yakmıyor 1.6 bir araç kadar yakıyor (hatta uzun yolda 1.4 symbol kadar, eski aracım 1.4 8v symbol idi ordan biliyorum onda da atiker lpg takılıydı).

Şu anki fiyatlar ile Atiker lpg takılı aracım uzun yolda 110 la giderken 22 kuruş yakıyor 90 la gitsen daha da düşer denemedim (Lpg lt fiyatı 2.60) şehir içi de 30 kuruş yakıyor makul bence. 2.0 motorlu araç kullanan bilir kıymetini, konforonu, sürüş zevkini sol şeriti boşaltmayı 170-180 le dağ bayır çıkmayı :halay Kısaca 2.0 araçlardan bu kadar korkmayın çok yakmıyor tecrübeyle sabit :eyv

Zaten bizim milletin birinci görevi bilmediği bir konu hakkında yorum yapmak ve o na kendini de inandırmak.Adam hayatında hiç 2000 motor arabaya binmemiş.''Yok efendim o araba alınırmı benzini hortumlar diyor.''
Ben soruyorum neden?,hiç 2000 cc lik bir araban oldumu veya kullandın mı.?''yok efendim çok yakar öyle diyorlar.'' kim diyor...
Bu bilgisiz tecrübe etmeden konuşanlar yüzünden.Bizim 2000 motor arabalarımızın değerini vermiyorlar.
Ziya arkadaşım çok doğru yazmışsın.
+2