Hapis cezası almak için ne yapmak gerekir.

tals

Mustafa SEVER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
[h=1]Parmak izi bırakmamak için 3 otomobil yaktı[/h]
[h=2]İzmir'de parmak izi kalmasın diye yan yana 3 otomobili yakan şüpheli A.Ç. yakalandı[/h]

11 Mart 2013 - 12:54 Yazı Boyutu:

• Yorum yaz
Geçen hafta Evka 3 Semti, 113/17 Sokak üzerinde meydana gelen olayda, park halindeki üç otomobilde yangın çıktı. Otomobilleri söndürmeye çalışan çevredekilerin yetersiz kalması üzerine, ihbar üzerine gelen itfaiye ekipleri, yangını söndürdü.
Soğutma çalışmalarının ardından, kullanılmaz hale gelen otomobillerde araştırma başlatıldı. Polis ve itfaiye ekiplerinin incelemeleri sonrasında, yangının kundaklama sonucu çıktığı belirlendi. Ekiplerin çok yönlü soruşturmasıyla, çevredeki güvenlik kemarası kayıtlarından ve elde edilen ipuçlarından, şüphelinin kimliği belirlendi.
PARMAK İZİ KALMASIN DİYE YAKMIŞ
Aranmaya başlanan şüpheli 32 yaşındaki A.Ç., yakalanıp gözaltına alındı. A.Ç.’nin verdiği bilgiler, polisi şaşkına çevirdi. A.Ç.’nin ilk olarak park halindeki aracın kapısını zorlayarak açtığı, ardından da düz kontak yöntemiyle çalıştırmak istediği belirlendi.
Ancak bunda başarılı olamayınca, kabloları ve otomobilin çeşitli bölümlerini ellediği için parmak izi kalmasın diye aracı yakmaya karar verdiği saptandı. A.Ç.’nin, otomobili ateşe verip kaçmasının ardından alevlerin diğer iki araca da sıçradığı ortaya çıktı.
SERBEST KALDI
İşlemlerin ardından adliyeye sevk edilen A.Ç., çıkartıldığı mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Mahkemedeki ifadesinde suçlamaları kabul etmediği öğrenilen A.Ç.’nin serbest bırakılmasına araç sahipleri tepki gösterdi.
DHA

tals

Mustafa SEVER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar ülkemizde nasıl bir yargı sistemi var adam arabaya çalmaya çalışıyor çalamıyor parmak izi kalmasın diye yakıyor ve serbest pes doğrusu çıldırıyorum bu haberi okurken...

purmol

Bilgi Girilmemiş
Böyle yargının ... Benim başıma gelmiş olsa adliye nin kapısında vururdum onu . O ceza almadıysa benim hiç almamam lazım .

19bao07

Bilgi Girilmemiş
bende onun ustune benzını döker yakardım..adi köpeğe bak

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kansız köpek..

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
idam geri gelmeli.
polise adam vurma yetkisi verilmeli, mit eski gücüne kavuşmalı. yılanların başı küçükken ezilmeli.
biz adam gibi adamsak herkes adam gibi adam olacak. kimsenin canına, malına kastı olmayacak.
polisten başka kimse silah, bıçak taşıyamayacak.

tals

Mustafa SEVER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
idam geri gelmeli.
polise adam vurma yetkisi verilmeli, mit eski gücüne kavuşmalı. yılanların başı küçükken ezilmeli.
biz adam gibi adamsak herkes adam gibi adam olacak. kimsenin canına, malına kastı olmayacak.
polisten başka kimse silah, bıçak taşıyamayacak.

Sana %100 katılıyorum...