Hapörlerden Bazen Ses Gelmiyor

Robinson_Crusoe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadalar bazen aracın sesi tamemen gidiyor usb den radyodan telefonu bağlayınca hiç bir şekilde ses alamıyorum hapörlerden menü tuşlarınım sesi bile gidiyor bazen 4-5 kere komple aracı açıp kapayınca düzeliyor bazen ise 1-2 gün ses gelmediği oluyor buna benzer sorunla karşılaşan oldumu hiç aracın kendi ses sistemi ve teybi hiç bir yerinden oynatmadım,

Serkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Muhtemelen teybin arkasındaki soketlerde temazsızlık var. Toz kir varsa temizleyip tekrar takarsan olabilir, en azından denemiş olursun. ses gidip geliyorsa başka bişe gelmedi aklıma.

Robinson_Crusoe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Muhtemelen teybin arkasındaki soketlerde temazsızlık var. Toz kir varsa temizleyip tekrar takarsan olabilir, en azından denemiş olursun. ses gidip geliyorsa başka bişe gelmedi aklıma.

Anladım üstat dediğiniz gibi o şekilde deneyelim bi ama hiç daha önce böyle bir sorunla karşılaşmadım,

bedrana34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadalar bazen aracın sesi tamemen gidiyor usb den radyodan telefonu bağlayınca hiç bir şekilde ses alamıyorum hapörlerden menü tuşlarınım sesi bile gidiyor bazen 4-5 kere komple aracı açıp kapayınca düzeliyor bazen ise 1-2 gün ses gelmediği oluyor buna benzer sorunla karşılaşan oldumu hiç aracın kendi ses sistemi ve teybi hiç bir yerinden oynatmadım,

Herkese merhaba arkadaşlar, uzun zamandır forumu takip ediyor ama yazma için sebebim olmuyor du ki maalesef bugüne kadar. Aynı sorun yaklaşık 2 aydır bendede var. Bir kere bilgisayara bağlattım multimedia ile ilgili bir arıza verdi tamircide anlamadı onu. oto elektrik ve teyp ustasına da gösteremedim. gidiyor geliyor ses. herşey çalışıyor ses yok. sanki temassızlık veya patlak bir kolondan ötürü yapıyor olabilir dediler. sorunla karşılaşan ve çözen olduysa yardımlarınızı bekliyoruz.