Hararet

ömer91

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracim yokuş ta tekliyordu neden yapiyor yardimci olursaniz sevinirim

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Aracim yokuş ta tekliyordu neden yapiyor yardimci olursaniz sevinirim

Aleykümselam
:aytuğAraç nedir,bakım durumu nasıldır,o yokuş nasıl bir yokuştur:aytuğDurum vaziyeti az açarsanız yardımcı olmaya çalışsın dostlar yoksa böyle 120 adet tekleme sebebi sayalım o kolay:cool:

onurssxx

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle kendinizi tanışma bölümünde tanıtırsanız forumca daha memnun oluruz :eyv

ömer91

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault 19 1,6 bakim yeni normal yokus cok dik değil ama hararet oldugunda fan çalışıyo ama gitmiyor tekleme yapiyor duz yolda sıkıntı yok ama

ömer91

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hararet

Kusura bakmayın. Selamunaleykum.yokus normal ama hararet 90 oldugunda fan çalışıyo ama tekliyordu gitmedi bekledim 5 dakika sonra gittim eve

R5TUNİNG

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hararet 90 olması ve fan açıyor olması normal bana göre...benim araba 1100 motor hararet 90 ı geçsede istedğim yokuştan çıkarım..bana göre sorun hararet değil başka birşey...benzin seviyesi ne kadar,benzin geri çekildiği için yapabilir,benzin pompasından da yapabilir Roadfox un dediği gibi 120 farklı neden den kaynaklanabilir..Hararete bağlamamak gerek...

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracınızın markası nedir ? çok geçmiş olsun araçta turbo varsa ondan da yapabilir kontrol edilmesi gerek

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracınızın markası nedir ? çok geçmiş olsun araçta turbo varsa ondan da yapabilir kontrol edilmesi gerek
Mesajları baştan aşşağı okumakta fayda var...Adam yazmış Renault 19 konu renault 19 bölümünde daha ne yapsın.

Renault 19 ların Turboları Türkiye'de satılmadı... Bunları araştırıp yazın .
Turbo dediğim modelleride zaten bir kaç adet dizel motor . Benzinli turbosu yok .

Yarın bir gün , bilinçsiz bir insan google a yokuşta çekmeme / tekleme yazdığı zaman ilk bu konu gelirse insanları bilgilendirmemiş olursunuz...!

DieseL26

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bayır inerken düşer hararet sıkıntı yok.

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teklemenin çeşitli sebepleri olabilir.. LPGlidir büyük ihtimalle LPG beyninden olabilir sureki yapmıyorsa Aldıgınız LPG markasından yapabilir Shell Petrol ofisi Ve Opet Aygaz Tavsiye ediyorum .. Bujiler Bobin Ve Buji Kablolarıda önemli bir etken .. Distribitör kapagı olabilir. Teklemenin bi cok sebebi olabilir. Su kaynatma yoksa korkulacak bisey yok ufak bi bakımla hallolur hararet diyorsun eger su kaynatıyorsa conta yanmıssa ugrastırır.. İlk yapacagınız sey Bujileri ve kabloları yenileyip Distribütör kapagını Temizlemek. Ama Yenisini alıp takarsanız Düzelebilir.. GEcmis olsun