Hava akiş kaptörü ucu baglantisi

murat5261

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
attachment.php
attachment.php
attachment.php

MERHABA ARKADAŞLAR VALLA MİLLET HERKES USTA GELDE İŞİN İÇİNDEN ÇIK BU HAVA AKIŞ KAPTÖRÜNÜN NEREYE BAGLANDIGINI BULAMADIM BUNUN BAGLAMAZSA NE GİBİ SIKINTI OLUR ARABA GİTMİYOR ZATEN ACABA BUNLA İLGİSİ VAR MI BUNUN UCU NEREYE BAGLIDIR BİLEN VARSA BİLGİ AKTARABİLİR Mİ

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
o kaptörün ucunu takmadığınız süre aracınız gitmeyecek.
o sensörden bilgi gelmediği için beyin fabrikanın standart yakıt ayarlarında yakıyor.
şu an aracınız vermesi gereken tepkiyi veremez.

murat5261

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ersun bey haklısınız inanın araç gitmiyor dün kaputu açtım baktım kaplolar kesik peki bunu nereye baglıyoruz ersun bey turbonun üstündeki egr ye mi bilginiz varmı kamyon gibi ya rampalarda güya 90 bg araç inanın dizelden sırf bundan dolayı sogudum wesselam bilgi aktarırsanız sevinirim ilginize teşekkür ederim

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende clio yok. Bugün tamircimin yanına gitmiştim clio yoktu. Olsa fotoğrafını çekecektim. Bence siz öncelikli olarak bir elektrikçiye gidin yada servise götürün.

Ziya10

Ziyaettin AVCI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kendine usta diyen bazı kasaplar kafalarına göre kesip biçiyor araçları yazık. Beyne giden kablolarda kesik filan var mı bi kontrol edin veya sonradan yapılmış elektrik bandı filan var mı bi bakın.

murat5261

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkür ederim bakıcam

murat5261

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar sorunum çözüldü tesisatın içerisinde kopuk vardı onun yerini bulup bağlattım sorunum çözüldü aracın performansı arttı