Havalandırmadan Gelen ILLET koku Yardım.

batuhanckc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle selamun aleykum hayırlı ramazanlar aracımda havalandırmayı actıgımda yaklaşık 2-3 sn arası çok pis bir koku geliyor sonra normale dönüyor sıcak hava veya soguk hava uflemesı veya klımalı uflemesi hiç fark etmıyor sebebi ne olabılır acaba ?

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aleykümselam ... Hayırlı Ramazanlar. .. Polen filtresi vardır muhakkak, o kirlenmiştir bende de oluyor bakteri birikiyor koku oluşuyor sıcak yaptınmı veya soğuk belli derecelerde ölüyorlar onun içinde kısa süreliğine temizlenmin oluyor klima temizleme spreyleri var hepsiburada da kaliteli olarak fiyatı iyi bir marka kullanabilirsiniz.

SM-G800HQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

medraft

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim basimada geldi aynı sıkıntı.Benim sorun cam suyunun olduğu kutudaymış.Onu temizlettim.Ayrıca mümkünse içine normal şu koyma hazır satilanlardan koy

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Klima dezenfektenleri satiliyor 20 30 tl bisey. Tup seklinde. Hepsi buradadan bakabilirsiniz. Etkili oluyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim basimada geldi aynı sıkıntı.Benim sorun cam suyunun olduğu kutudaymış.Onu temizlettim.Ayrıca mümkünse içine normal şu koyma hazır satilanlardan koy
Aynen hazır su veya dinlendirilmiş çeşme suyu ve kesinlikle şampuan koyun sonax ın konsatre olanları var uyguna güzelde temizliyor veya amerika malı dyno tablet 5lt suda eritin öyle dökün hazneye .

SM-G800HQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

batuhanckc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Araca sürekli hazır cam suyu alıyorum bugune kadar hıc su koymadım ama bir öncekı bakımda polen filitresi değişmemişti ondan kaynalık sanırım servise gidecek vakıt bulamıyorum onu halledip birde sprey alıcam

traffic

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
würth marka araç içi bombaları var veya dezenfekteleri var tavsiye ederim