Havalandirmadan gelen pis koku

sefa494

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar fanda arada cok pis leş gibi bi komu geliyo polen filtresi cok olmadi degiseli ne yapabilirim yardim edin lutfen

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Polen filtresi tam olarak yerine oturmamış olabilir veya filtre önünde böcek ölüleri olabilir. Tekrar baktırmanızda fayda var bence. Kolay gelsin.

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Klima temizleme spreyleri var, hepsi buradada satiliyor. Oneririm faydasi olacaktir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

kuzey6767

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence polen filtresinden gelebilir çünkü uzun zaman değiştirme yapılmadığında cok pis koku yapar.ben bunu yaşadım bizzat.ve yeni takarkende uzerine biraz parfüm koku gibi şeyler sıkın haftalarca kokar.

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

onurkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benimkinde acı acı toz kokusu geliyordu poleni değiştim olmadı parfüm sıktım ciğerlerim şişti 2 gün sonra aynısı yine olmadı klima temizleme spreyine bulaştım evet 2 hastadır o acı toz kokusunu giderdi ama sıkmaz olaydım 2 gün teyip gitti gelmedi 2 haftadır o yanık toz kokusu araroldum bu klima spreyin solunum yollarını iflas ettiren klima spreyinden uzun durun derim nezaman arabamdan gidecek bu sprey kokusu diye bekler oldum

flu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba. bunun sebebini epey bi araştırdım. açıkçası bu kokunun net olarak bir çözümü yok sadece klima temizleme spreyi ile minimize edebiliyoruz. araçta klima açık iken aracı bir anda stop edince soğuk hava kanallarda kalıyor dışarısı sıcak olunca terleme meydana geliyor ortamdaki tozlarıda toplayarak kanal içinde verdiği kirliliğin sebebi olarak o kokuya maruz kalıyoruz. iyi forumlar

YILDIRIM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben havalandırma kanallarına kolonya döküyorum hatta resmen bimden aldıgım bi kutu kolonyayı bosaltıyorum( kendimce içini yıkamış ve mikroplardan arındırmış oluyorum) sonrada polen filitresini değitiriyorum kolonya ucucu oldugu için bi sorun olmuyor hemen kuruyor