havalandırmadan pis koku

wawseng

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracım 2012 1.5 90bg icon beyaz
son 2 yıldır klima soğuk hava,kalorifer sıcak hava veya kalima kapalı şekilde sadece havandırmayıda açsam içerde pis koku oluyor,beklemiş et suyu gibi,havalandırma kanallarını kontrol ettim heryeri temiz,polen filtre vs. desen her yıl düzenli bakım yapılıyor km az yaptığım için,kullandığım ürünler ise hep bosch marka kalite,klima gazı bayatladı desem ozaman koriferde neden yapsın ki,çözemedim gitti,başına gelen varmı?

burakkorull

Kayıtlı Üye
35-İzmir
merhaba
acaba aracınızın altında motor kısmında bir hayvan veya başka pis kokacak bir nesne ölmüş olabilir mi? çıkmaya çalıştı ama çıkamadı sizde görmeden çalıştırdınız ve öldü nerede olduğunu da bilmiyorsunuz.
YouTube: ClioileYollarda

wawseng

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba
acaba aracınızın altında motor kısmında bir hayvan veya başka pis kokacak bir nesne ölmüş olabilir mi? çıkmaya çalıştı ama çıkamadı sizde görmeden çalıştırdınız ve öldü nerede olduğunu da bilmiyorsunuz.
YouTube: ClioileYollarda
mrb,bakım yapılırken motorun her yerine baktık ama göremedik,inş öyle birşey olmamıştır kokudan çok hayvana üzülürüm

siegman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eski aracımda cam suyunun haznesinde küf oluşmuştu ve koku yapmıştı. Bende camı temizlemek için suyu kullandıktan sonra koku kalıyordu arabanın dışında ve havalandırmayı çalıştırdığımda içeri pis koku geliyordu. isterseniz bir cam suyunu kontrol edin, pis kokuyorsa küf yapmış olabilir.

isa-67

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim arabanın ön ızgara altında çekirgeye benzer resimdekinden bişey ölmüş. araba da çok kötü koku yapmıştı. büyük hayvan (kedi gibi) ölmüş zannettim. Sizde arabanın her yerini iyice kontrol edin bence.63b0e886a145982b07d1b9c9e2a5f5ad.jpg

SM-C7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi