Havuz paspas

muhsin_cepelli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar aracımda orjinal paspaslar var ama halıyı iyi kapatmıyor azıcık su değerde de nem ve koku yapıyor. Onun için paspas takımını 3d dedikleri havuzlu ve tam kapatan paspaslardan düşünüyorum bagaja da alacağım. Alıp kullanıp memnun olan vat mı. Aksesuarcılarda 1-2 tane baktım çok kalitesiz

N11 de bu takımı buldum ama emin olamadım

REPLAX RENAULT FLUENCE 3D PASPAS 2009 SONRASI+BAGAJ HAVUZU SET 300,10 TL yerine 190,00 TL
https://urun.n11.com/3d-oto-paspas/...aspas-2009-sonrasibagaj-havuzu-set-P262467692

2011FLUENCE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence taban halısının batmasını istemeyen herkes kullanmalı. Ben orj. Paspasları kullanıyorum. Havuzlu olanlar bana göre çok pahalı. Araç içi temizlik konusunda titiz olduğum için bende almayı planlıyorum.bazı 3d Ucuz olanları geri dönüşüm plastiğinden yapıldığı için kokuyor ve ince görselliği iyi değil.

fcakiroglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende var, mükemmel, kalitelisini tercih edin

muhsin_cepelli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende var, mükemmel, kalitelisini tercih edin

Nerden aldınız bir markası var mı. Bi de 3d ve 4d olanlar var 3d plastikten yapılıyormuş ve hafif( hepsi 3-4 kilo) ama sıcaklarda koku yapıyormuş. 4d kauçuktan imalmiş koku yapmazmış altında kaymayı engelleyici pütürler varmış ve hepsi toplamda 6-7 kilo oluyormuş

fcakiroglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben arabayı aldığımda vardı, altında krampon çivisi gibi çıkıntılar var, aracın döşemesine yapışıyor hiç kaymıyor. Paspaslar ağır normal kauçuk paspastan da ağır, dökülecek şeyleri rahatlıkta paspasa koyabiliyorum, dökülürse çıkarıp temizliyorum döşemeler mis.