Hayatınız seçtiğiniz kadındır.

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
[MENTION=2]*USTA[/MENTION] Sen harbidan adamın karaköküsün valla :) mükemmel ötesi tüylerim diken diken oldu..cenker

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mesaj alındı evlenmekten çekiniyodum şimdi bir kat daha arttı valla o karpuzu kafaya yeme riski büyük şimdi nerdeee öyle hatun

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Kadin olsun, erkek olsun yanimizda olacak insan cok onemli. Kadinlar icin de sectigi erkek onemli olmali.karsilikli olarak o kadar cok cikar iliskileri goruyor ki insan, tuyleri urperiyor. Hayat arkadsini seciyorsa insan daha dogru kararlar oluyor benim gozumde. Ama sadece evlenmis olayim,annemler sussun,cocugum olsun diye evleniyorsa tabii ki amac gerceklestikten sonra catirdilar basliyor, cunku zaten onlari bir arada tutacak seyler yoktu diye dank ediyor sonradan...
Mesaj alındı evlenmekten çekiniyodum şimdi bir kat daha arttı valla o karpuzu kafaya yeme riski büyük şimdi nerdeee öyle hatun

O dede de hep yapsa ayn seyi kafasina yiyebilirdi,hanim gelecek isten yorgun argin vb yersin tabii hem ne demis dede karsilikli demek ki dede hak etmis bu sabri:)

ReD

Akın E., T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hade hayırlısı bakacaz

*İstanbullu

Çılgın Kangoocu-009,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bizde halan hayırlı bir kısmet arayışı içersindeyiz :D

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,