Hayırlı Cumalar Uzun Süre Sonra Tekrar Aranızdayım...

Emre3444

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herşey mükemmel aama janlat olmamışbe üstadm

tetik16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah kardeşim ne tatlı bişey olmuş bu böyle :)

megane26eses

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Emre kardeşim herkezin kendi zevki yeni projeler yaz sonu aracın son halini görürsün neden böyle jant taktığı anlarsın . Ofsetli jant şeçmemdeki sebeplerden bitaneside araca air süspansiyon yapılıcak . Düz jant atıpta air yapılsaydı jantlar aracın altında yok olur giderdi . Zaten Şu an bile arka jantlar hafif kamber biçiminde air süspansiyon sonra yere tam basayım aracı acayip kaslı bişey çıkacağına eminim. Yinede Saolasın

Son düzenleme:

megane26eses

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Saolasın daha bitmiş hali değil bi kaç bişey daha yapılcak . Daha iyisi senin olur inş :)

Emre3444

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Emre kardeşim herkezin kendi zevki yeni projeler yaz sonu aracın son halini görürsün neden böyle jant taktığı anlarsın . Ofsetli jant şeçmemdeki sebeplerden bitaneside araca air süspansiyon yapılıcak . Düz jant atıpta air yapılsaydı jantlar aracın altında yok olur giderdi . Zaten Şu an bile arka jantlar hafif kamber biçiminde air süspansiyon sonra yere tam basayım aracı acayip kaslı bişey çıkacağına eminim. Yinede Saolasın

Eyvallah üstadım sagolasın ama aracın cok temiz cok diri rengi cok hosuma gidiyo dediğm gibi jant harinden aracın benim gözümde 10 numara 5 yıldız :)

megane26eses

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eyvallah üstadım sagolasın ama aracın cok temiz cok diri rengi cok hosuma gidiyo dediğm gibi jant harinden aracın benim gözümde 10 numara 5 yıldız :)
Her yıkamadan sonra '' Sonax sıvı cila '' ve her 1 yada 2 haftada bir '' Sonax süper parlatıcı krem cila '' kullanırım . Extra cilaları cabası. Onun çok faydasını gördüm kolay kolay su ve kir tutmaz tavsiye ederim :)