HB mi Grandtour mu

cozkiris

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Subarunun yakıtı LPG Ş.içi 25 krş Ş.dışı 21 krş şeklinde subarudan sadece yedek parça ve masraflarından korkuyorum ikinci el piyasası bizim Renaultlarımız gibi değil onun farkındayım ama arada kalmış durumdayım.. Bir yol gösterirseniz çok sevinirim..

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
lpg olarak bilmiyorum o yüzden birşey diyemiyorum ama benim tercihim clio 3 hb olurdu benzinli 1,6 16v falan

cozkiris

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Açıkçası ben araçta donanıma önem veriyorum mesela elektrikli aynalar yada 4 cam otomatik oluşu gibi belkide yanlış düşünüyorum bilmiyorum kardeşim ilk defa bir araçta bu kadar kararsız kaldım nedensehımm

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hatcback :eyv

cozkiris

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yorumda bulunan bütün arkadaşlara teşekkür ederim. Aileye bir tanede subaru eklendi Allah izin verirse yarın aracı alacağım. (konu kilitlenebilir)

tuncaykan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sayın RFC üyeleri ailemize yeni bir tane daha reno katmak üzereyiz sadece kafamı karıştıran şey Clio 3 HB mi yoksa Clio 3 Grandtour mu ikisinin arasında gidip geliyorum sürekli dci motor olucak sizce hangisini önerirsiniz acaba daha çok özel işlerim için kullanıcam ve araç ile oynama yapmayı düşünüyorum önerileriniz nelerdir acaba?

ben 2012 clio 3 grandtour kullaniyorum cok begeniyorum ve gayette memnunum bagaji buyuk olmasi en buyuk avantaji, bagaj ihtiyacin varsa hb kucuk gelecektir sana kullanim amacina gpre karar verirsin

AHMET37

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tabiki grandtour. yol tutuşu performansı yolda güven veriyor adama :) 1 yıldır kullanıyorm çok memnunum