help ?

gergin beygir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben uyarımı yaptım alıp almamak size düşer..

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ozgur kardesim sen al dedigimiz ledden 7.5 lira cifti alıp taktır baktın uyarı verdi 10 lira daha fazla verip can-buslu olanını alırsın olur biter sıkıntı yapmaya gerek yok araca zarar marar vermez merak etme :eyv atakanın dedigi dogru olabilir araç son sistem oldugu icin bsi kontrol üniteside olabilir o yuzden uyarı verebilir. sen önce normal led al tak baktın verdi sonra o dedigim ledden alır takarsın olur biter :eyv yada direk dedigim ledi al işini saglama al :eyv

gergin beygir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araca kesinlikle zarar vermez, bizim safrane taktığımız ledler duruyor her seferinde araç konuşuyor ama sorun yok..Koç gibi çalışıyorlar..:D
Siz deneyin benim dediğim gibi olursa Canbuslu led veya M tech beyaz ampul alırsın olmazsa kullanmaya devam edersin..

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araca kesinlikle zarar vermez, bizim safrane taktığımız ledler duruyor her seferinde araç konuşuyor ama sorun yok..Koç gibi çalışıyorlar..:D
Siz deneyin benim dediğim gibi olursa Canbuslu led veya M tech beyaz ampul alırsın olmazsa kullanmaya devam edersin..

aslında mtecte olur bi xenonla uyumlu ama led kadar guclu ısık vermez :eyv en iyisi can-buslu led :eyv

anamas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar.

Laguna 3 üm var. Plaka aydınlatmasını led yapmak istiyorum. Nereden temin edebilirim.

anamas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fiyat ve arıza ışığı yakmaması konusunda bilginiz var mı?

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fiyat ve arıza ışığı yakmaması konusunda bilginiz var mı?

dipsiz ledlerin fiyatları 1 tl ile 30 tl arasında degişiyor. ben parklarımda ve plakalarımda 8 ledli photon dipsiz led kullanıyorum fiyatı 17 tl inanılmaz derecede güclü ısı var. onu tavsiye ederim her aksesuarcıda vardır. arıza ısıgı yakmaz plakayı cok fena aydınlatır. hafif mavimsi ısık verir. sizinde büyük ihtimal plakalarınız dipsiz ampüldür. o yuzden photonu tavsiye ederim. sofit ise carspedin sofit ampülünü tavsiye ederim oda cok parlak ısık veriyor.

buda plakalarım :eyv 8 ledli photon dipsiz led var :ev

37663995.jpg

buda photon led park ve plakalarımda kullandıgım :eyv

fotoraf0013c.jpg