Herkes Bir Lada Sahibi Olsun Diye :)

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
reno motor mekanik destek verdikten sonra, fiyatta güzel olursa, Lada hertürlü alınır artıkın... :cool:

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​daha önce bu araçtan alan olmuş mudur ki hehe

1 Kişi Almış Geçen Sene Oda Taksi Olmuş :halay

Renaulttan şaşmayın ne Ladası :) Sovyetler dağılalı 22 yıl oldu o yıllarda kapı kilitlerini fazla üretmişlerdir stoklarında sürüyle vardır onları kullanıyorlardır...:)

Herkesin Kendi Seçimidir Renault - Lada - Dacia - Fiat vs. Ama Dediğiniz Doğru Parçalardan Kaç Milyon Tane Üretti İse Manyaklar Hala Kullanıyorlar :cool:

1 samara 2 adet lada vegamız oldu aşağılıyorsunuz ama ben clio'dan bile üstün görürüm kullanan bilir sadece gaza bas ve istediğin süratte gidebildiğin bir araç :)

Aynen Kullanan Bilir, Sürat Hastası Aletler ve Ben İddia'lıyım Hiç Bir 1.5 - 1.6 Atmosferik Motor Kolay Kolay Lada Motorları Kadar Sağlam ve Seri Olamaz :eyv

ben ladayı aşağılamıyorum benim için araba arabadır Renault almadan önce Lada samarayada bakmıştım ama kısmet olmadı lada almadık..:)

Bende Yakın Zamanda Araba Bakıyorum Hatta Bayadır Bakıyorum Ama Karar Veremedim R5 - Lada Samara - R11 Gibi Seçeneklerim Var ıslık

ladayı aşşalamak değilde 25-30 bin vericeğim bi araba değil benim açıkcası ama eski samaraları seviorum 4-5 binlik araba bakıo olsam bakrdim

Valla Lada Kalina İle Lada Priora'lardan Edindiğim Gözleme Göre Megane 2 ve Fiat Linea Tarzı Araçlar Donanım Biraz Daha Az Ama Sağlamlık + Sürat Çok İyi Bunu Kalina İle 130'la Duvara Giren Birisi Olarak Söylüyorum Denedim Onayladım hihi

lada sağlam arabadır. Ancak 2001 yılında sıfır alınan araç 2004 yılında kaza yaptı. Aracın arka iç döşemesinin yenisi olmadığı için alamadık. Yedek parça desteği olmayan ladayı o zamandan beri sevmiyorum

Aslında Enteresan Bir Durum Abi Çünkü Lada'nın 1990 - 1994 Senesinde Türkiye'de Yaptığı Ataktan Sonra Yani En Çok Satılan İthal Araç Olduktan Sonra ( Ayrıca Hala Türkiye'de En Çok Satılan İthal Araç Rekoru Lada Samara'da Bildiğim Kadarı İle ) Yedek Parça Ağı ve Servis Seçenekleri Çok Yoğun Ama Şöyle Olmuş Olabilir 94 Senesinde Türkiye'de Emilsiyon Mevzusu Çıktıktan Sonra 94 İle 99 Seneleri Arasında Türkiye'ye Lada Modelleri Giremedi Ardından 99 Senesinde Çok Noktadan Enjeksiyonlu Motor Teknolojisine Geçildi ve Lada 94 - 99 Seneleri Arasında Olan Geri Çekilmeyi Yine Toparlayarak Satış Rekorları Kırdı :eyv

reno motor mekanik destek verdikten sonra, fiyatta güzel olursa, Lada hertürlü alınır artıkın... :cool:

Benim İsteğim Şöyle Abi Motor + Mekaniği Ellemesinler Lada Çünkü Bu Mevzuda Çok İyi Ama Acilen İç ve Dış Dizayna Girilmesi Lazım :eek:

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
lada diyince ben aklımda kalanlar ucuz yedek parça, düşük yakıt tüketimi ve eski samaralardan dolayı çok kolay hafif kullanım.

ama yukarıda okuduklarım yeni bilgiler yedek parça temin edilememesi vb.

clio 3 nasıl diye soranlara, benim gibi acemilerin bile çok rahat kullanabileceği bir araç olduğunu söylüyorum ama şu da bir gerçek ki samara'yı kullanma tarihim 16-17 sene önce demek ki o daha da rahat bir araçtı ya da ben gençtim bilemiyorum :D