Herkese merhabalar

Furkan.akyz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Normalde masrafı daha fazla tutar belki ama tanidik parcaci tanidik kaporta boyaci falan olduğu için uygun fiyata gelicek hepsi. Bu bütçeye arac icindeki elciklere , taban halısına , torpido çıtalarına kadar herşey dahil. Bittiğinde eksiksiz olucak araç. Yapım aşamalarınıda elimden geldiğinde burada paylaşmaya çalışırım.

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Normalde masrafı daha fazla tutar belki ama tanidik parcaci tanidik kaporta boyaci falan olduğu için uygun fiyata gelicek hepsi. Bu bütçeye arac icindeki elciklere , taban halısına , torpido çıtalarına kadar herşey dahil. Bittiğinde eksiksiz olucak araç. Yapım aşamalarınıda elimden geldiğinde burada paylaşmaya çalışırım.

Bekliyoruz ozaman ;)

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş

Furkan.akyz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu stickerları nerden alabiliriz bilgisi olan var mı ?

uğurbahçeli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araç s 5 bine aldım 3 bin gibide masrafı var hazirana biticek inşallah

aracınız hayırlı olsun allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin.
Bu arada belirtmek gerek aracınız flash S değil düz flash yani txe modeli ( S jantları yok, S farları yok, S bagaj stickerleri yok, gördüğüm kadarıyla S direksiyonu da yok,)
kaporta boyaya zaten gireceğini yazmışşınız. Resimlerde görülen tüm eksiklikler ve kusurlar düzeltilir diye düşünüyorum.
Aracın motoru ne durumdadır bilgim yok ama uzun süre binme düşünceniz var ise, motorla ilgili şunları yapmalısınız bence.
yağ, yağ filtresi, su (antifiriz), durumu iyi değil ise akü , bujiler, buji ve bobin kobloları , hava filtresi, kayış seti, fren balataları, fren hidroliği, bunlar mutlaka değişmeli bunlara ilave olarak lastikler ve ön düzen kontrolü yaptırabilirsiniz.
motor ve şanzumanda ciddi bir problem yok ise bu bakımların ardından flash'ınızla uzun süre mutlu mesut geçinip gidebilirsiniz.

Furkan.akyz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim bilgiler için mekanik aksamında bi problem yok herşey elden gecirildi sadece benzinde çalışmıyor şuanda onuda kaportadan sonra yaptirmayi düşünüyorum. Uzun süre binmeyide düşünüyorum tabii çok keyifli bir araç bence. Peki txe ile s arasındaki farklar nelerdir ?