HG Clio ile bende aranıza yeni katıldım

isoş

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yok abicim olmuyo... Adam bildiğin o joydaki dış siyah çerçeveyi clipslerinden çıkartıyo. Vida felan yok zaten. Sonra teybi kablolarından çıkartıyo... Kesme felanda yok zaten artık. Onlarında soketleri var bilirsin. Onları çıkarıyor. Teypte çıkmış oluyor. Sonrasında arka çerçeve multimedianın ön paneline göre küçük olduğundan iç çerçeve dedikleri arka panelide 4 5 vidasını söküyor. Sonrasında Multimedianın orjinal çerçevesinin arka panelini aynı vidalarla takıyor. onu yerleştirdikten sonra multi mediada orjinali olduğundan soketlerden yerleştiriyor ve direksiyondan kumandada iptal olmuyor. buarada multimediayı yerleştirmeden önce GPS anteni çekiyor panele. Ki Navigasyonda çalıssın diye... en sonra orjinal ön panelini yani dış çerçeveyi clipslerine oturtuyor... ve güle güle kullanıyorsun... Kesme biçme işlemi yoktur :) kesinliklede tavsiye ederim... Sürüş keyfi bile başka :)

kardeşim bilgi için teşekür ederim yararlı bir paylaşım oldu bostancı hangi şehrin ilçesi ben izmirden olduğum için soruyorum birde zahmet olmassa özelden bu işi yapan arkadaşın iletişim bilgisini verirmisin .:soryyy

ABK

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeşim bilgi için teşekür ederim yararlı bir paylaşım oldu bostancı hangi şehrin ilçesi ben izmirden olduğum için soruyorum birde zahmet olmassa özelden bu işi yapan arkadaşın iletişim bilgisini verirmisin .:soryyy

Rica ederim...
İstanbulda... Ankaradan bir arkadaşada kargoyla yollıcaklardı... en son ne oldu bilmiyorum... Bilgileri yolluyorum hemen özelden... Adam Kredi kartına 6 veya 8 taksitmi ne öyle bişeyde sundu... Tabi fiyat farkediyo biraz... ama tam hatırlamıyom şimdi üstünden geçti... arar sorarsın ;)

isoş

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ABK kardeş senin bu multi medyacı uçmuş biraz talep fazla olunca senin 850 tlye taktıdın cihaza 1600 tl fiyat çekiyor uyanık spor bin altıyuzu bırak 16 kuruş bile vermem busaatten sonra fırsat düşkünü avcunu yalasın. yinede tşkrler sana elçiye zeval olmaz,:berbat

ABK

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yapma yaaa... Adam uçmuş haketten... Üzüldüm açıkçası, isterdimki herkes yaptırabilsin aynı fiyata... Tam zamanında Taktırmışım desene... Yuh be Kardeşim adam nerdeyse 2 fiyatına tek veriyor... Adam Fırsatçı vallaha... İşini tutturmuş. Bilmeyenler yaptırır valla... Ben olsam gider yaptırırdım valla... Benim gibi enayi çok... Abi 850 bildiğin hediyeydi... Sırf çerçeveyi okadara alamazsın aslında... Bir kişide 1200 çekti demişti sen 1600 diyon :( Kafayı yemiş vallaha...

BrK_MgL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeşim araç güzel olmuş emeğine sağlık :) Şahsi fikrim araç rengiyle aynı renk olan jantları bi türlü yakıstıramıyorum ya.. siyah veya Mat gri gibi bi renk secersen daha güzel olablir aklında bulunsun :eyv
Masraftan kaçmıyo gibi görünüyosun :) Acilen Eiabach veya H&R marka 3.5-4.0 cm spor yay takmalısın bence:) Difüzör üde ihmal etme :eyv
Hoşgeldin aramıza.. :)

Heart0fSteeL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam aracla cok ugrasiyosun belli zamanla cok daha iyi isler cikartirsin acik soylemek gerekirse kaputtaki yandaki havalandirmalar abarti kacmis 2 jantinida begenemedim cok gosterisli jantlar var suan:D Bide araba gozun gibi bakiyosun belli koyuda besiktaslisin ama arkadaki besiktas armasi basina is acabilir baska zamanlarda zaten ic kisimda lazerlerde var yeterli arabayi dip bascam diyosan parada harciyon belli air yaptir yok hafif basiklik yeter diyosan eibach yay sportline cok iyi bence daha yeni taktirdim biraz sekme var ama diger yaylara gore cok iyi .Müzik tesisatindan anlamam ama goruntu olarak gayet iyi:D
Bu arada kaliper icin bende senin gibi arastirdim biri olur biri olmazdiyo anladigim sey su skntili bisey vazgectim yaptircaksanda bence düzgün bi usta bul basina is acmasin

ABK

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yorumlarınız için teşekkürler,

Ayna altındaki havalandırma süslerini çıkardım zaten :) artık yok :)

Air işine gelince çok istiyorum ve ilk işim o olucak fakat netten biraz araştırdım adamın yayı fırlamış yok yolda kalmış yok şöyle böyle anlatıp duruyorlar... Hızlı giderken çok tehlikeli olabilir... Gerçi bizimki 1,2 joy kaçmıyorki :) sırf görüntü :D ama hızın düşüğü yükseği farketmez 30la giderken bile yay fırlasa allah göstermesin, başına dert açar... bırak kendi canını yanında arkanda giden araçlara bile Allah göstermesin sıkıntı olur onunda vicdanı başka... Fakat genede araştırmaya devam ediyorum... iyi bir usta bulursam yaptırıcam genede... kafaya koydum bikere :)

İyi ustayı bulunca kaliperleride taktırıcam başka yolu yok... :)

Ama dediğiniz gibi havalandırmalar biraz abartı oldu... onlarla ilgili birşeyler düşünüyorum... Bakalım... Ya şöyle güzel ön ve arka tampon çıksa şu arabaya direk tamponları değiştiricem... ama çıkmadı gitti... çıldırıcam...