Hgs Etiketli Clio 4

edo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu şekilde yapıştırarak 4 ün üzerinde sorunsuz geçiş yaptım.. Nereye yapıştırsak acaba diye merak edenlere yardımcı olur umarım..
Siyah noktalı yere denk gelecek şekilde yapıştırdım ben.. işte fotoğrafı..

201302071605211.jpg

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yararlı olacaktır teşekkürler. :)

URAGAN

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
hgs etiketinin noktasız yere yapıştırılması gerekmezmiydi?

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bunu Gördüğüm İyi Oldu HGS aldım ama henüz yapıştırmadım ruhsatın içinde duruyor gün içerisinde yapıştıracağım..

paylaşım için teşekkürler..

edo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hgs etiketinin noktasız yere yapıştırılması gerekmezmiydi?

inan bu soruyu ben de çok sordum araştırdım. kimisi diyor camın altına 5 cm. kimisi diyor noktalı yere. noktalı yer sinyal geçiren yermiş falan filan..
bir gün otoyolu ve köprüyü kullanmam gerekiyordu.. bir şekilde denemek zorundaydım. elimde tutacaktım önce.. sonra vazgeçtim.. ya Allah bismillah diyerekten gördüğünüz yere yapıştırdım..
ve hiç bir sıkıntı olmadı.. çok güzel okudu buna sevindim tabi..

hani yapıştırmak isteyen arkadaşlar varsa yardımım olur belki diye eklemek istedim.. bu şekilde sıkıntı yok.. ha belki noktasız yere de yapıştırılsa okurdu. bilemiyorum. bunu da başkası denesin :) ama okumazsa keşke arkadaşın yapıştırdığı gibi yapıştırsaydım derlerse ne olacak :)

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
HGS nin yerini iyi seçmek lazım,sorunsuz geçtiğine göre yer seçimin doğru olmuş...

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
birsey sorucam hgs ye sahipsin ama bu olaylar yuzunden okumadi o zaman ne oluyor...

edo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla ben çok sordum soruşturdum kimse adam akıllı yardımcı olmadı.. gözümü kararttım bir şekilde yapıştırdım. en azından bu sıkıntıyı başkaları yaşamasın diye paylaşmak istedim.. bu şekilde yapıştırmak veya yapıştırmamak araç sahiplerine kalmış.

birsey sorucam hgs ye sahipsin ama bu olaylar yuzunden okumadi o zaman ne oluyor...

hgs etiketinin içinde para varsa cezasız oradan keserler.. para yoksa 1 hafta içinde yüklenmesi gerekiyor yoksa 11 katı oluyor diye biliyorum.. yani okumadı diye telaşlanmaya gerek yok..

URAGAN

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
gişeden geçişte alarm ötüo zaten arayıp hgs müşteri hizmetlerini düşürmelerini söylüosun ertesi gün telefonuna geçişin kredinden düştüğü ile ilgili sms geliyor.nerden saat kaçta araç plakası da belirtiliyor..
inan bu soruyu ben de çok sordum araştırdım. kimisi diyor camın altına 5 cm. kimisi diyor noktalı yere. noktalı yer sinyal geçiren yermiş falan filan..bir gün otoyolu ve köprüyü kullanmam gerekiyordu.. bir şekilde denemek zorundaydım. elimde tutacaktım önce.. sonra vazgeçtim.. ya Allah bismillah diyerekten gördüğünüz yere yapıştırdım..ve hiç bir sıkıntı olmadı.. çok güzel okudu buna sevindim tabi..hani yapıştırmak isteyen arkadaşlar varsa yardımım olur belki diye eklemek istedim.. bu şekilde sıkıntı yok.. ha belki noktasız yere de yapıştırılsa okurdu. bilemiyorum. bunu da başkası denesin :) ama okumazsa keşke arkadaşın yapıştırdığı gibi yapıştırsaydım derlerse ne olacak :)
bende atermit ön cam megan 2 sizde olduğu gibi noktalı alan bendede vardı cesaret edip yapıştıramadım fakat hemen alt kısımda düz olan kısma yapıştırdım sorunsuz çalıştı :eyv

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
camda çok çirkin duruyor bu zımbırtı ya