HGS nereye yapıştırılmalı.

eskipapaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Değerli arkadaşlar, forumda aradım ama bulamadım. HGS etiketini nereye yapıştırmamız gerekiyor. Ayrıca benim ön camda kaplama var, bu algılama sorunu yaratır mı? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Değerli arkadaşlar, forumda aradım ama bulamadım. HGS etiketini nereye yapıştırmamız gerekiyor. Ayrıca benim ön camda kaplama var, bu algılama sorunu yaratır mı? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Kaplama dediginiz cam filmi var sanirim?

Filmin ustune yapistirincada algiliyor, sorun teskil etmiyor.

Ben dikiz aynasinin altindaki sensorun yanina yapistirdim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Forum Kuralları Gereği Kendinizi "Üye Tanıtım Kategorisinde" Anlatır ve Tanıtırsanız Memnun Oluruz. İyi Forumlar Dİleriz.

Konu ile ilgili bilgiler forumumuzda daha önceden açılmıştır ... size linkini buradan ulaştırmak istiyorum.

http://www.renaultfanclub.com/renault-fan-club-haberler/81803-hgs-etiketi-montaji-nasil-yapilir.html

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sensör yoksa üst orta kısıma sensör varsa sensörün altına orta kısıma. genel kullanılan yerler buralar.

eskipapaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cevaplarınız için teşekkür ederim.

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dikiz aynasının arkasındaki noktalı kısımda olabilir ,sensörün yan tarafı da aynı kısım gibi.Aslında google da hgs etiketi yazıp görsellere bakın :)

http://www.focusclubtr.com/topic/3763-hgs-etiketini-nereye-yapıştırmam-gerekiyor/?page=3

Ben talimata göre üstten boşluk bırakıp dikiz aynasının alt ortasına yapıştırdım zor okuyor yavaşlamam gerekiyor.Asıl yeri noktalı olan dikiz aynasının arka yan tarafıymış.Araç kangoo sizinki gibi yüksek

ÇAĞRI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sistem plaka üzerinden etiket kontrolü yapıyor. Geçişte plaka okunduğu anda sistemden etiketi var mı diye eşleştirme yapıyor. Etiket varsa sıkıntı yok. Ben camı kaskodan değiştirdiğimde etiket hasar gördü PTT ye gittim yeni almak için gerek yok dediler plakadan okuma yapar sıkıntın olmaz dediler. Bursaya gidip geldim herhangi bir sıkıntı yaşamadım.