HGS tercihleriniz ve önerileriniz

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hgs uzerine kayitli plakayi degistirebiliyorsunuz tabi etiketi yapistirmamissaniz.

o6plaka

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sattığım araçtaki hgs de gitti. ptt ye gitsem o hgs nin yerine yeniden bandrol çıkartabilir miyim yeni aracım için ?

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
sattığım araçtaki hgs de gitti. ptt ye gitsem o hgs nin yerine yeniden bandrol çıkartabilir miyim yeni aracım için ?
Evet PTT ye gidin gişedeki memur yardımcı olur

alpikom

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hgs kart öneririm aracınızı satsanız bile toplamda 3 araca güncelleyebiliyorsunuz banka kartı gibi olanlardan.

alsh

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ptt de iki çeşit hgs satılıyor, birincisi yapıştırmalı olan ve araca özel, araç satışlarında iptal edilmesi gereken fiyatı 7,5 TL, ikincisi kart şeklinde olan ve araç satışlarında yeni alınan araca güncelleme yapılabilen şeklinde fiyatı 30 TL...

Yapıştırmalı etiketi yapıştırmayıp ruhsatta vs gezdirdiğimizde 2-3 gün içerisinde geçmiş olduğumuz otoban fiyatı otomatik kesiliyor etiketten. Acaba Kartı da hiç cama koymayıp ruhsatta gezdirsek, geçtiğimiz yerlerden otomatik ücreti öder mi?

alpikom

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla plakaya tanımlı dediler hep bana ceza geldi onu söyliyim.güvenmeyeceksiniz yani.

alsh

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

İSMAİL 54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kart kullanıyorum. cama yapıştırmıyorum,istenirse tutucusu var içine konulup cama yapıştırılabilir. ben geçerken elime alıyorum cama doğru gözükecek şekilde tutuyorum veya elimi camdan çıkarıyorum okutup yerine koyuyorum. araç değitiğinde hiç bir değişim veya yükleme yapmadan plaka güncellenebilir. etikete göre çok daha mantıklı.

ulusoycelal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hgs etiketni ruhsatin aradina koy zaten plakadan okuma yapiyor ilk basta kaçak geçiş yaziyor sonra hgs den düşüyor normale

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

pepecura

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hgs den yediğim cezalar yüzünden ogs ye geçeli 2 sene oluyor, hgs gişeleri gördükçe sinir oluyorum.

ben ogs tavsıye edıyorum.