Hırsızların Top-10 Listesi :)

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
heh işte ben de bundan bahsediyordum :aytuğ

hehe efenim insan başına geldikçe öğreniyor maalesef:D şöyle ki 6 sene önce falan araba yıkatma seyrekliğinde rol modelim olan erkek arkadaşım kaç ay batık halde olan beyaz arabasını tam yıkatmıştı gıcır gıcır etmişti ki çok dikkat çektiğini söylerdim, bir sabah kalkıyor ve araba boydan boya enine bir tarafı kırmızı boyayla çizgi çizilmiş:D şimdi başınıza böyle bir şey gelse sorarım sizlere beyaz araç hem de kıhkıh

İşte hata burada yapılmış efenim aylardır yıkanmayan araba öyle küt diye yıkanırmı cıx cıx yawheheNeyse nazar değdirecez o olacak hepimizin arabası kem gözlerden,hırsızından,uğursuzundan uzak kalsın inşallah

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
canın sağolsun, kaskodan yaptırırsın... olmadı enişte bi güzellik yapar... :cool:

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
İşte hata burada yapılmış efenim aylardır yıkanmayan araba öyle küt diye yıkanırmı cıx cıx yawheheNeyse nazar değdirecez o olacak hepimizin arabası kem gözlerden,hırsızından,uğursuzundan uzak kalsın inşallah

aa hiç böyle düşünmemiştim hehe mahalle hırsızları aa yeni araç geldi demiş olabilir o zamanlarhehe

canın sağolsun, kaskodan yaptırırsın... olmadı enişte bi güzellik yapar... :cool:
kasko tabii ne günler için :eyv enişteye kaldıysa iş hehe hehe ancak evlenince onun araca salça olmayayım diye yaparsa yapar bir şeyler:polis

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
reno yok aralarında.:D

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yuhhhhhhh her 3 araçtan 2 sinin çalınması nedemek.. :kahve