hız göstergesi sorunu

YAVUZ

Ali Yavuz Bengüoğulları,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben arabayı ilk aldığımda birkaç kez yaptı aynı sorun kafaya takmadım bir ara aküyü değiştirdim sonra bidaha yapmadı

RenaultSporT

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
sanzıman ustunde km sensoru var vidasız gecmedir siliceklerin ordan eli daldırdınızmı tutarsınız onun soketini kurcalayın ve yerine iyice gecsin diye asagıya bastırın eger duzelmiyorsa o gidiktir baska yerde aramayın

voice22

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkürler hepnize sırası ile deneyeceğim sonucu bildiririm

BamBam

Murat ÖZDEMİR ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sanki bi temassızlık varmış gibi...araba titremeyince sorun yok, bozuk yolda sorun oluyor....

voice22

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sanzıman ustunde km sensoru var vidasız gecmedir siliceklerin ordan eli daldırdınızmı tutarsınız onun soketini kurcalayın ve yerine iyice gecsin diye asagıya bastırın eger duzelmiyorsa o gidiktir baska yerde aramayın

muhtemelen bu çözücek problemi şimdi arabanın yanından geliyorum ugrasamadım walla dışarısı çok soğuk :)

voice22

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar sorun kendiliğinden çözüldü bilginiz olsun nasıl iştir bu anlayabilmiş değilim

mas46

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba bendeki sorun farklı

aracı aldığım şahıs ön sağdan ufak bir darbe aldı yaptırdım sonra hiç çalışmadı dedi km saati

her şeyi çalışıyor hız yok

sıra ona gelmedi daha büyük arızaları var ama hız yok navigasyon var diyorum bazen dalıyorum unutuyorum navigasyonu hızı radara düşerimdiye birazda tırsıyorum