hız kesiciden geçerken gelen lık lık sesi?

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok barizmi duyuluyor ses yoksa ufaktan inceden gelen birşeymi. Yoksa bendede o tarz bişi var ama pek takmadım benden başka duyan yok çünkü :D

Her zaman olmuyor bende 5 kere tumsekten gecersem 2 sinde duyuyorum. Olduğu zaman bariz duyuluyor. Bende ilk zamanlar plakalik tümseğe surtuyo falan sanmistim. Ama surtmuyomus :135 bugün servise goturcem bakalim ne diyecekler...

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servise gittim bugün durumu anlattim. Servis danismani kronik clio sorunu, direksiyon kutusu değişir muhtemelen dedi. Perşembe gününe randevu verdi.

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yani ;)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

CptPrice

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servise gittim bugün durumu anlattim. Servis danismani kronik clio sorunu, direksiyon kutusu değişir muhtemelen dedi. Perşembe gününe randevu verdi.
Çok sıkıntılı bir durum 2015de bu sorun çözülmüş sanırım bendeki durum bu şekilde değil. Bariz duyulmuyor yani.Geçmiş olsun inşallah çözülür sıkıntınız

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende de her zaman olmuyor ama olduğu zaman sanki tampon yere sürer gibi şiddetli bir ses cikiyor. Perşembe günü belli olur herşey :)

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet arkadaşlar bugün servisten aldim aracimi. Sorun varmis ama direksiyon kutusu değilmiş. Faturanin resmini de paylasiyorum orada herşey alenen belli :)

5mQWzR.jpg

erman67

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Syn osscan, bu torpidodan gelen tıkırtı sesi benim aracımdada var,kısa süreli duruşların ardından starta basınca tıkır tıkır vınnn şeklinde ses geliyor bazen.klape değişiminde göğüs sökülmüşmü bilginiz varmı?servis tespit edemiyoruz değişimi zor fln diyip salladı beni

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Nasil sökulduğu konusunda bi fikrim yok, ancak servis size zor sokuluyor diye birşey dememesi gerekiyor. Baska bir servise daha gosterin. Araciniz garanti kapsaminda ise garantiden degisiyor. Yerinizde olsam size o cumleyi kuran servisi maise şikayet ederdim.