Hoparlör seçimi

SinanSoylu

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
oncelikle kaliteli ses istiyorsaniz tavsiyem teybi atin , atmayin da degistirin yani :) pioneer efsane serisi var numarasini bilmiyorum bulabilirseniz paraniza kiymayip ondan alin, bi tane video olacak ; Renault 9 da cekilmis mukemmel bi ses kalitesi var izlemenizi tavsiye ederim

Tosun megane

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu arada ossowa cok kaliteli broadway imde 2 yıl kullandım full bass lı hemde oval 350 w lıgını kullanmıstım en ufak bı sıkıntısını görmemiştim. teyibimde kenwood kaste calardı :) arkdasmda da pioneer vardı teyp de hoparlörde benmki cok daha kaliteli veriyodu ozellikle bası cok güzeldi amfisiz falan arka plaka titriyodu cok sasırmıştm :) bu arada ohm da önemli amfisiz teyplerde ohm yukselince oda bozuyo işi :)

Fevcin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba benim aracımda 16 jbl mid mid bass var.
bir kolondan ancak bu kadar memnun kalınır kesinlikle tavsiye ederim. aracı ilk aldiğimda bu kadar memnun kalacağımı tahmin bike edemezdim.

Galaxy Wonder cihazimdan gönderildi.

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba benim aracımda 16 jbl mid mid bass var.
bir kolondan ancak bu kadar memnun kalınır kesinlikle tavsiye ederim. aracı ilk aldiğimda bu kadar memnun kalacağımı tahmin bike edemezdim.
Galaxy Wonder cihazimdan gönderildi.

doğrudur. bizim araçların süzgeçleri,companentleri var içinde zaten. companentli almaya gerek yok bizde. senin teybin çıkışı kuvvetlidir o yüzden iyi olmuştur.

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu arada ossowa cok kaliteli broadway imde 2 yıl kullandım full bass lı hemde oval 350 w lıgını kullanmıstım en ufak bı sıkıntısını görmemiştim. teyibimde kenwood kaste calardı :) arkdasmda da pioneer vardı teyp de hoparlörde benmki cok daha kaliteli veriyodu ozellikle bası cok güzeldi amfisiz falan arka plaka titriyodu cok sasırmıştm :) bu arada ohm da önemli amfisiz teyplerde ohm yukselince oda bozuyo işi :)

1000 tane hoparlöre baktım. aklım nedense osawa da kaldı. o 13 cmliği çok merak ediyorum.

Tosun megane

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1000 tane hoparlöre baktım. aklım nedense osawa da kaldı. o 13 cmliği çok merak ediyorum.
Denmeye deger, zaten 25 liraydı heralde . en azından benm gibi 80 lira veripte hayal kırıklıgı olmaz :)

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
orjinallerini bulamazsam onu deneyecem

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
10 cm lik eski pioneerlerden aldım. orijinal capon malı. bakalım merakta beklemekteyim

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
2 yolluydu aldım pioneer. pioneer ts-1022.
bas namına bişey yoktu.
bir de sesi açınca öndeki tizler cızırdamaya başlıyordu.
eski orjinallerini taktım geri.
yani orjinal sistemle hiç oynamayacaksın

Tosun megane

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2 yolluydu aldım pioneer. pioneer ts-1022.
bas namına bişey yoktu.
bir de sesi açınca öndeki tizler cızırdamaya başlıyordu.
eski orjinallerini taktım geri.
yani orjinal sistemle hiç oynamayacaksın
aynen oyle teyp cok dandık kaldırmıyor keşke osawa yı deneseydn