Hoşbulduk :))

Cihan_Rnk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Değerli renault sahibi forum üyeleri herkese merhabalar;

Siteyi tesadüf eseri clio mun s&s sorununa çözüm bulmak için ararken buldum ve hemen kayıt oldum.

Aracım 2013 model kırmızı clio 4 tce 90 hp'dir. Aynı zamanda ilk arabamdır haziranın 20 sinde aldım. Aldığımda 10850 km deydi şu an 11900 km de.

Yaklaşık 15 yıldır araç kullanırım ve arabadan da anlarım. Bugüne kadar opel astra ford focus tarzı c segmentinde araçlar kullandım ve hiçbirinde sorun yaşamadım.

2 yıl kadar da şirket aracı olarak renault symbol 1.5 dci 85 hp kullandım. 2 yılda 150000 km yapılan araç normal bakım dışında servise gitmedi.

Şimdi gelelim esas konuya;

Aracımdam memnunum ortalama yakıtı 6,2 şehir içi ve dışıı ortalama. Donanım özellikleri de çok iyi ama şu s&s özelliği beni resmen hasta etti.

1000 km de 10 defadan fazla s&s çalışmadı. Bir defa servise gösterdim akü kendini koruyor ondan devreye girmiyor dedi.

Arkadaş ne aküymüş ki bir türlü dolmak nedir bilmedi. Düğmesinden kapatıyorum artık çalıştırmıyorum. "S&S mümkün değil" yazısından çok gıcık aldım.

Çalışacağına dair de umudum da yok. Forumdan okuduğum kadarıyla da servis de beceremiyormuş.

Neyse herkese tekrardan merhaba,

Araçlarınızı sağlıkla kullanmanız dileğiyle...

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Hoşgeldin iyi forumlar :eyv

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Ailemize hoş geldiniz, keyifli ve faydalı forumlar dilerim.:eyv

CagdaAktan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Değerli renault sahibi forum üyeleri herkese merhabalar;

Siteyi tesadüf eseri clio mun s&s sorununa çözüm bulmak için ararken buldum ve hemen kayıt oldum.

Aracım 2013 model kırmızı clio 4 tce 90 hp'dir. Aynı zamanda ilk arabamdır haziranın 20 sinde aldım. Aldığımda 10850 km deydi şu an 11900 km de.

Yaklaşık 15 yıldır araç kullanırım ve arabadan da anlarım. Bugüne kadar opel astra ford focus tarzı c segmentinde araçlar kullandım ve hiçbirinde sorun yaşamadım.

2 yıl kadar da şirket aracı olarak renault symbol 1.5 dci 85 hp kullandım. 2 yılda 150000 km yapılan araç normal bakım dışında servise gitmedi.

Şimdi gelelim esas konuya;

Aracımdam memnunum ortalama yakıtı 6,2 şehir içi ve dışıı ortalama. Donanım özellikleri de çok iyi ama şu s&s özelliği beni resmen hasta etti.

1000 km de 10 defadan fazla s&s çalışmadı. Bir defa servise gösterdim akü kendini koruyor ondan devreye girmiyor dedi.

Arkadaş ne aküymüş ki bir türlü dolmak nedir bilmedi. Düğmesinden kapatıyorum artık çalıştırmıyorum. "S&S mümkün değil" yazısından çok gıcık aldım.

Çalışacağına dair de umudum da yok. Forumdan okuduğum kadarıyla da servis de beceremiyormuş.

Neyse herkese tekrardan merhaba,

Araçlarınızı sağlıkla kullanmanız dileğiyle...

hayırlı olsun aracınız :) yaz ayları nedeniyle klimayı sık ve 18-19 derece civarında kullanıyorsanız s&s devreye girmez, ayrıca, emniyet kemeri vs nin de takılı olması gerekmektedir.

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hoş geldin Cihan. umarı sorunun bir an önce hallolur.

xLe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Start Stop bazı haller dışında devreye girmiyor.Klima ve motor soğuk konumda iken. Ama sizde böyle bir durum dışında hiç açamamışsınız.Sanırım servis değiştirme vaktiniz gelmiş.Kesinlikle sorun çözümü için servis değiştirin. Her servis gerçekten anlamıyor bu durumu.

speeder33

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sadece klima çalışmazsa yeterli hemen devreye girmesi lazım :)