Hundai H100 Yakıt Durumu

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar Gecen hhafta bi reno express anketi yapmıstım.. ilçemizde Satılık bi hundai h100 var.. Motor ve yürüyeni güzel Kaportasında ufak tefek göçük ler var önemli değil.. Motosiklet var takasa kabul ediyor Motosikletin piyasası ortalama 2.000 TL motorun üstüne su anda pazarlık yapmadık ama 3500 TL istiyor tahmini olarak 3000-3500 gibi üste para vericem sizce fiyatı nasıl? özellikle yakıt durumu ne alemde ben internetten arastırdım 27-30 kurus arası en fazla yakanı 35 kurus yakar diye okudum arac 2.4 motor.. Sahibide 100 kmde dolu olarak 33-35 TL yakıyor dedii.. Motoru takasa kabul ettiği için işime geliyor sizce alınırmı bu arac ?

laguna60

Kadir ÇAKIR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Modeli km si ne Gökhan onlarıda ayrıntılı açıklarsan daha iyi yorumlayabiliriz

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Modeli km si ne Gökhan onlarıda ayrıntılı açıklarsan daha iyi yorumlayabiliriz
95 Model 300.000 De Motor durumu guzel dedi arabayı Görmeden almam bugun yarın gidicem ama 300.000 de sanırım trigeri flan var . Yakıt pompası ve trigerin durumunu öğrenmek lazım ama 5.000 TL gibi Fiyata verecek albeni olan kısmı motosikleti takasa alması adam motosikletci .. Ben üste 3.000 civarı bi ödeme yapıcam.. Su anda merak ettiğim yakıt durumu . ön takımına sanzımanına motoruna baktırırım illaki..

laguna60

Kadir ÇAKIR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fiyat iyide 95 model ve 300 bin,valla bana kalırsa takas bile olsa ben almam çünkü üzer masraflı olur.tabii yinede sen bilirsin

DieseL26

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
H100 iyidir. Benim çalıştığım yerde 10 adet var. 2 si minibüs olmak üzere. Pikapların üzerinde 1-2 tonla şehir içi yaklaşık 45 Krş falan yakıyor. 95 Model olması dezavantaj. Keşke 2000 üzeri olsaydı daha iyi olurdu. büyük ihtimal turbo yoktur araçta. Benim dediğim araçlar turbolu şekilde bu yakıtı yakıyor. Sizinki 40 Krş u geçmez şehir içi.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
4 teker 2 tekerden her zaman iyidir...:eyv

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araba 60 Km ötede ilçede yarın zamanım olursa meggyle bi gidip bakıcam eger hosuma giderse alıcam gitmezse ugrasmam .. Fazla kullanmıcam zaten en fazla calıstır 15 km git gel 30 km yani ayda bana 200 km yol ya yapar ya yapmaz sadece dukkanın servs ıslerı ıcın alıncak arka koltukları cıkartıp atıcam bana reno express veya temız bı 12 TSW de uyar aynı adamda skoda forman da var motorla takas oldugu ıcın bana kolaylık saglıyor bu olmasada formana bakıcam bakalım yarın detay verırım

mhurat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araba 60 Km ötede ilçede yarın zamanım olursa meggyle bi gidip bakıcam eger hosuma giderse alıcam gitmezse ugrasmam .. Fazla kullanmıcam zaten en fazla calıstır 15 km git gel 30 km yani ayda bana 200 km yol ya yapar ya yapmaz sadece dukkanın servs ıslerı ıcın alıncak arka koltukları cıkartıp atıcam bana reno express veya temız bı 12 TSW de uyar aynı adamda skoda forman da var motorla takas oldugu ıcın bana kolaylık saglıyor bu olmasada formana bakıcam bakalım yarın detay verırım
Arkadaşımın is yerinde h-100 var sorar öğrenimimi istersen senin aradığın tarzda hemde

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşımın is yerinde h-100 var sorar öğrenimimi istersen senin aradığın tarzda hemde
Valla sagol aslında kararsızım bı bakıma hundaiden vazgectm Station wagon R12 veya skoda forman tarzı bısey dusunuyorum eskı model dızel motorlardan hep korkarım vazgectım 2. arac olacagı ıcın vergısı bandrolu ucuz bısey olması lazım Yarın Skodaya bakmaya gıdebılırm

mhurat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla sagol aslında kararsızım bı bakıma hundaiden vazgectm Station wagon R12 veya skoda forman tarzı bısey dusunuyorum eskı model dızel motorlardan hep korkarım vazgectım 2. arac olacagı ıcın vergısı bandrolu ucuz bısey olması lazım Yarın Skodaya bakmaya gıdebılırm

Hayırlısı Hangisiyse O Olsun Acele Etme Kafana İçine Sinen Bi Araç Olsun Yeterki