Hy 6023 Jantlarımız Boyandı Takıldı...

wawseng

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür Ederim Linki Maalesef Yok Ama Maslakta Tuning Garege Var Orda Taktırdım 5Dakka Sürüyor Yada Sürmüyor Jant Almadanda Orjinal Jantlarına Taktırabilirsiniz Sürtme Yapmaz Yeterince Pay Var...
tşkr ederim peki sizce beyaz renk arabaya hangi renk gider? yan kapı çıtalarım fln krom araçta krom sette var siyah yaptırayım diyorum sizce? birde yapım aşaması nasıl oluyor? nereleri sökülüyor rot ayarı fln gereklimi herhangi bi risk varmı:)

Son düzenleme:

mhurat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Siyah yaptirin bencede uzerinede beyaz yaziyla brembo yazdirabilirsiniz yapim asamasi sadece janti sokuyor orjinal kaliperin uzerine cok ince bi delik delip vidalaniyor birde iki ucuna ic taraftan nokta kadar slikon skuyor oynamasin diye herhangi bi zarari yok rot ayarina bise olmaz sadece soketken bijon yerlerine isaret koyun yeterli olucaktir

wawseng

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Siyah yaptirin bencede uzerinede beyaz yaziyla brembo yazdirabilirsiniz yapim asamasi sadece janti sokuyor orjinal kaliperin uzerine cok ince bi delik delip vidalaniyor birde iki ucuna ic taraftan nokta kadar slikon skuyor oynamasin diye herhangi bi zarari yok rot ayarina bise olmaz sadece soketken bijon yerlerine isaret koyun yeterli olucaktir
çok tşrk ederim iyi forumlar

memo_16

Bilgi Girilmemiş
Jantlar harika olmuş abi :eyv çok ama çok güzel :eyv güle güle kullan bence diğerlerinden daha çok yakışmış gibime geldi :D
edit: Murat abi logo koymayı gerçekten unutma sonra bu yakışıklının fotolarını çalarlar falan aman diyim ;) :D

Son düzenleme:

RenaultSporT

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
renk cok guzel olmus orjinal renginde bu jantlar cok kotu geliyor gozume
benim verdigim rengemi boyattın ton cok benziyor
birde neden kendin boyamadın

Leonstyle

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eyw Hocam Sağolasın

Teşekkür Ederim Hati Nazar Boncuğumuzda Plakamızda Duruyo :)

Teşekkür Ederim Sağolun

Sağolasın Kardeşim Bı Skıntıdan Daha Kurtulduk.

Maşallahlarınıza Nazar Değmez İnş :)

İyidi Hoşdu Ama Yoruyodu Arabayı Birazda Böle Takılalım Onlarıda Subarı Sarısına Boyatıcam...
plasti dip yap abi plasti dip jant kaplama çıktı bijon açmadan lastiği kaplıyor sıkıyor üzerine tamamdır .:D

mhurat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
renk cok guzel olmus orjinal renginde bu jantlar cok kotu geliyor gozume
benim verdigim rengemi boyattın ton cok benziyor
birde neden kendin boyamadın
teşekkür ederim hocam evet senin verdiğin rengi yaptırdım kendim yapıcaktım kumlamaya götürdüm adam sıfır jantda gerek yok dedi kumlanmıs jant gördüm gerçekten gerek yokmuş berbat bi haldelerdi.istersen boyarım dedi anlaştık boyattım cuzi bi rakama ama bir daha kesinlikle ben kendim boyucam benim işçiliğim ondan daha iyi ona eminim :)

Jantlar harika olmuş abi :eyv çok ama çok güzel :eyv güle güle kullan bence diğerlerinden daha çok yakışmış gibime geldi :D
edit: Murat abi logo koymayı gerçekten unutma sonra bu yakışıklının fotolarını çalarlar falan aman diyim ;) :D
teşekkür ederim mehmet hiç sorma unutdum onu yapmayı şimdi eve geçip programı indiricem hatırlattığın iyi oldu tekrardan mesajı düzenlerim inş yaparım :)
çok tşrk ederim iyi forumlar

resatsirin

Reşat ŞİRİN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu fotoğraf herseyı anlatmıs :eyvkazasız belasız reno sanal modıfıye vs yalan gördüğüm en güzel Clio 4 :bravobu

mfz96.jpg

dikizaynasi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gayet güzel maaşallah