Hyundai i30 kazadan sonra ne halde hava yastıkları nerede ?

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hyundai araçları sevmedim sevmeyeceğimde, yapılan açıklamada doğruysa çok saçma olmuş...
24m takla atan bir aracın tekerlerininde dönmesi lazım sonuçta hareket halinde takla atmaya başlamamış mı bu araç...

idrisozturk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar az önce hyundai'nin konu ile ilgili olarak yapmış olduğu açıklamayı okumuş bulunmaktayım. bence hyundai'ye bu konuda gerçekten haksızlık yapılıyor. çünkü açıklamayı okursanız hava yastıklarının neden açılmadığını anlayacak olduğunuzu düşünüyorum. okumak isteyenler Hyundai yazısına tıklayabilir

Renault

Süper Moderator
34-İstanbul
Kesin konuşmamakla beraber karalama kampanyası olabilir.

Meqqy_19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar az önce hyundai'nin konu ile ilgili olarak yapmış olduğu açıklamayı okumuş bulunmaktayım. bence hyundai'ye bu konuda gerçekten haksızlık yapılıyor. çünkü açıklamayı okursanız hava yastıklarının neden açılmadığını anlayacak olduğunuzu düşünüyorum. okumak isteyenler Hyundai yazısına tıklayabilir

adamların açıklaması inandırıcı cünki gerçekten onde darbe yok yan direklerdede darbe yok..
ufak tefek yerlerı saymazsak ki zaten airbag için onları saymaya gerek yok.. sadece tavan ve on camda kaza belırtısı var açılmaması dogal gibime geldi..
Allah rahmet eylesin ölen kişiye fakat adam zoru başarmış..

imareden

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Açıklama oldukça inandırıcı. Kaldı ki hayatını kaybeden kişi, emniyet kemeri takılı olsa bu araçtan rahatlıkla sağ çıkarmış. Böyle bir durumda yakınları da firmaya teşekkür ilanları verirdi sanırım.
Emniyet kemeri takmayarak canlarımızı, yalnızca araçlarımızdaki güvenlik donanımlarına emanet etmeyelim lütfen!