I <3 My cOuPe..

memo_16

Bilgi Girilmemiş
güzeldir kardeşimin arabası :eyv kazasız belasız kullan kardeşim, ne zaman bincem onu merak ediyorum hala bi bartın yapıcaz bu gidişle :D :D

Caddecix

Barış YAYLI
Bilgi Girilmemiş
yanlış anlama sen kendinde değiştirebilirsin gösterge arızalıdır alırsın öyle birşey mi diye sordum.maşallah eğer öyleyse çok güzel gerçekten uzun yıllar sizi üzmeden binersin. araç diri duruyor, kazasız belasız.
estaf. ben değiştrmedm bişeyini daha aracım baya yatmış onu canlandırcam nasipse:)) inşallah saolasın sende kazasız belasız keyifli kullan uzun yıllar..

Caddecix

Barış YAYLI
Bilgi Girilmemiş
güzeldir kardeşimin arabası :eyv kazasız belasız kullan kardeşim, ne zaman bincem onu merak ediyorum hala bi bartın yapıcaz bu gidişle :D :D
benim araç nazlı olum sen bi yüz görümlüğü al aracıma gezeriz:))

Caddecix

Barış YAYLI
Bilgi Girilmemiş
güzel araç ama km bence gerçek değildir :( koltuklardaki yıpranma daha fazlayım diyor..ama araç cidden orjinal sadece şu arka cam siliceğine bi değiştirin yakışmamış.. clio 3 veya rbw nin coupeler için ürettiği demirden silgi kolları var ( kapakları bağlatı yeriyle tümleşik araklanamaz) daha hoş bi görüntü yakalarsınız..
eyw. bnm için motor önemli gerisi teferruat:))

Caddecix

Barış YAYLI
Bilgi Girilmemiş
- güzel araç ancak direksiyon simidi ve koltuklara bakılırsa km gerçek olma ihtimali çok düşük :(
eyw. ben içime sinerek aldım uzun süra yatan araçta yıpranır sonuçta valla caddede rollingde yüzümü kara çıkarmadı o bana yeter:)

Caddecix

Barış YAYLI
Bilgi Girilmemiş
ee hadi zeki müren şarkıcıdır..ajans saatlerinde nolacak kanki :))

Caddecix

Barış YAYLI
Bilgi Girilmemiş
Ajans saatlerini geç şimdi konuyu çalkalama :D asıl meseleye gel sen :D :D
yapacaz bi muhabbet tamam:)