I phone 11 Apple Carplay sorunu.

ercan_kocak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar iyi günler. 2020 1.3 tce edc icon aracımda R LINK cihazimda i phone 11 ile car play kullanamıyorum. Sadece arama ve siri kullanılıyor. Telefonu görüyor fakat car play kullanamıyorum. Telefondan navigasyon falan açamıyorum. Önceki telefonum iphone 8 de böyle bir sıkıntı yaşamadım.
Konu hakkında bilgisi olup, yardımcı olabilecek var mı.
Teşekkür ederim.

SM-N960F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cihazınız beta sürümdeyse sorun olabilir. Ayrıca nasıl oldu bilmiyorum benim android auto da çalışırken bi an da kaybolmustu servis daha sonra açtı tekrar. Başka bir iPhone deneyin olmazsa serviste kontrol ettirin

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

iMessage: tanseler@me.com
 iPhone'umdan gönderildi.

ercan_kocak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cihazınız beta sürümdeyse sorun olabilir. Ayrıca nasıl oldu bilmiyorum benim android auto da çalışırken bi an da kaybolmustu servis daha sonra açtı tekrar. Başka bir iPhone deneyin olmazsa serviste kontrol ettirin

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

iMessage: tanseler@me.com
 iPhone'umdan gönderildi.
Teşekkür ederim.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Ercan Bey merhaba. Aracınız hayırlı olsun. Orjinal kablo mu kullanıyorsunuz bağlanırken?

ercan_kocak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ercan Bey merhaba. Aracınız hayırlı olsun. Orjinal kablo mu kullanıyorsunuz bağlanırken?

Hakan bey merhaba.
orijinal kablo kullanıyorum. iki araç var biri 2016 hb dci diğeri 2020 sedan tce. Bu sorunu 2020 olanda yaşıyorum. Android auto da sorun yok fakat carplay sıkıntı oldu. İlginç bir şey var, dün aşam başka telefonla denedim onlarda oldu. Galiba telefonla ilgili bir sıkıntı var. Bakalım uğraşacağım çözebilmek için.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Telefon ile R-Link 2 nin bluetooth olarak birbirinden ayrılmasını, iki cihazın birbirini unut'u seçerek daha sonrasında tekrar tanıtım yapmanızı tavsiye ederim. Bir de telefona bir müzik parçası atarak bluetooth ve siri kurulumunu tekrar yapmanız işinizi kolaylaştırabilir.

ercan_kocak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Telefon ile R-Link 2 nin bluetooth olarak birbirinden ayrılmasını, iki cihazın birbirini unut'u seçerek daha sonrasında tekrar tanıtım yapmanızı tavsiye ederim. Bir de telefona bir müzik parçası atarak bluetooth ve siri kurulumunu tekrar yapmanız işinizi kolaylaştırabilir.
Bunları denedim, bir yerde eksik bir şeyler yapıyorum galiba. Bugün tekrar deneyeceğim.
İlginize teşekkür ederim.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli