i Phone 4S Androidd... YARDIM

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
i phone 4 s fiyatlarına bakıyorum 1200-1500 arasında fiyatlar var ama 4S Android diye bi zımbırtı cıkmıs çin değil kacak değil bilmem ne değil diyede vurgulanyor İ phone IOS işletim sistemi kullanıyorda bu android meselesine acıklık getirecek yokmu =?

örnek ilan

Android İphone 4s GittiGidiyor'da 64361413
450 TL

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/iphone-4-s-android-sinirli-stok-64448839 399 TL

Son düzenleme:

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çakma Abicim, Toparlama Telefon Bunlar :D

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çakma Abicim, Toparlama Telefon Bunlar :D
cakmada kaanım bunları interntte kullanabilirmiyiz ? Chin kacaklarda internet sorun.. Akıllı telefon sonucta mailden tut internete kadar guncellemesi cartı curtu hep internet yani

murat savcı

EL 3690/Megane ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
450 lira bu telefona verilmez gökhan abi.ne oldugu belirsiz.Bu fiyata 2.el temiz galaxy ace yada sıfır galaxy gio alınır.internette istediğin gibi dolanırsın

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
450 lira bu telefona verilmez gökhan abi.ne oldugu belirsiz.Bu fiyata 2.el temiz galaxy ace yada sıfır galaxy gio alınır.internette istediğin gibi dolanırsın
para vereceğimden değil temiz bi 4 veya 4S bulursam orijinal alıcam fiyatlara bakarken dekk geldi sorayım dedim internetten yana sıkıntım yok Nokia c6-01 kel kötü işimi görüyor

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Adam zaten çakma olduğunu orjinalle aynı göründüğünü söylemiş. Iphone ile alakası yok bu cihazın. Sakın kanma. Sadece nete girmesi yeter diye düşünme. Bu cihazların avrupa standartında radyasyon değerleri var. O değerleri yakalayamayan insan sağlığını tehdit eden cihazlar avrupa da satılmıyor resmi olarak. Bozde de sözde yasak ama tempo tv lerde felan bangır bangır reklamı var. Android sistemi zaten ele ayağa düşmüş halde. Android var diye iyi cihaz deme sakın ve tekrar ediyorum uzak dur bence!

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Adam zaten çakma olduğunu orjinalle aynı göründüğünü söylemiş. Iphone ile alakası yok bu cihazın. Sakın kanma. Sadece nete girmesi yeter diye düşünme. Bu cihazların avrupa standartında radyasyon değerleri var. O değerleri yakalayamayan insan sağlığını tehdit eden cihazlar avrupa da satılmıyor resmi olarak. Bozde de sözde yasak ama tempo tv lerde felan bangır bangır reklamı var. Android sistemi zaten ele ayağa düşmüş halde. Android var diye iyi cihaz deme sakın ve tekrar ediyorum uzak dur bence!
dediğim giibi Gökhan abi temiz 4 veya 4S arayışındayım zatende fiyatlara bakarken dek geldim almam zaten Android yazması ilgi cekiyor ama alıncak cihaz değil ne oldugu belli değil.. Arayıslardayım daha

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Iphone Öldü Bea Abim Benden Sana Tavsiye Samsung Galaxy Al Bugün '' NT Mağazalarında Gördüm '' 1.799 Lira Anahtar Teslim Fiyatı İdi :cool:

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Iphone Öldü Bea Abim Benden Sana Tavsiye Samsung Galaxy Al Bugün '' NT Mağazalarında Gördüm '' 1.799 Lira Anahtar Teslim Fiyatı İdi :cool:
1000 TL civarı adam akıllı cihaz arıyorum işte ipo4 o aralarda az daha sıksak 4S alacaz gibi. .:) tavsiyen varsa o aralarda Kamera ve internet agırlıklı olacak kamera HD ve otomatik netleme önemli

NB725

Necip BAYRAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iphone 4 android diye bir cümlede yok cihazda yok