İç ışıklandırma ilavesi örnekleri

canerland

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tavanı bende delmem ama kapı direkleri hoşuma gitti. en çok oraya bişeyler düşüyor :)

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bec%2B2.jpg

Konu ile alakası yok belki ama beni mazur görün, resmi görünce dayanamadım yazdım;
bu resimde görünen paspas yerine koyulmuş olan havuz şeklindeki parça yı satıyorlarmı? almak istesek nereden bulabiliriz?

bende ufak çocuklar olduğundan habire yere birşeyler döküyorlar, 2 ay önce aldığım duster'ımın zemin halısını nasıl koruyabilrim diye kara kara düşünürken görünce dayanamayıp sordum, bu havuz şeklindeki paspas (yada adı herneyse) tam da ihtiyacım olan şey...

bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olup bilgi verirlerse minnettar kalırım.

Havuzlu paspas olarak satılıyor :eyv

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bec%2B2.jpg

Konu ile alakası yok belki ama beni mazur görün, resmi görünce dayanamadım yazdım;
bu resimde görünen paspas yerine koyulmuş olan havuz şeklindeki parça yı satıyorlarmı? almak istesek nereden bulabiliriz?

bende ufak çocuklar olduğundan habire yere birşeyler döküyorlar, 2 ay önce aldığım duster'ımın zemin halısını nasıl koruyabilrim diye kara kara düşünürken görünce dayanamayıp sordum, bu havuz şeklindeki paspas (yada adı herneyse) tam da ihtiyacım olan şey...

bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olup bilgi verirlerse minnettar kalırım.

Araca Özel Oto Paspas Modelleri » WebGross Oto Aksesuar, Pet Shop, Elektrikli Ev Aletleri, Kişisel

logan ve sandero için mevcut. Havuzlu paspas. Büyük ihtimal uygun olabilir. Çevrenizdeki logan veya sandero bir araçtan boyutları deneyin uyarsa alabilirsiniz.

orhancengizk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araca Özel Oto Paspas Modelleri » WebGross Oto Aksesuar, Pet Shop, Elektrikli Ev Aletleri, Kişisel

logan ve sandero için mevcut. Havuzlu paspas. Büyük ihtimal uygun olabilir. Çevrenizdeki logan veya sandero bir araçtan boyutları deneyin uyarsa alabilirsiniz.

Ersin bey,
böyle bir ürün olduğundan haberim yoktu, gerçekten çok işime yarayacak,

yardımlarınız için teşekkür edeim,

ayrıca aydınlatma örnekleri de oldukça güzel, o da bana arka koltuk aydınlatması için güzel fikirler verdi,

paylaşımınız için teşekkür ederim..

Alper_404

Alper ATAMAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Para verseler delmem tavanı :)
Tabi kişiden kişiye değişir..

Bende aynı fikirdeyim hatta adamın elindeki falçatayı ve döşemenin halini görünce ben sinir oldum :)

dniz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tavanın kesilmesine bende karşıyım. Bence öndeki aydınlatma yetiyor.
İlave düşünenlere fikir olarak güzel örnekler olmuş teşekkürler Ersin abi :eyv

efesec

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kapı içlerine kırmızı led iyi gider aslında

bekolito

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bec%2B2.jpg

bu iyiymiş sanki :eyv