Ilandaki araç hakkinda 1.6 clio

zirvecol

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar hep hayalimde olan bir araba olan clionun bu kasaları uzun zamandır arıyorum.Bu araç uzun zamandır sitede duruyor şimdi konustum sanruf tırnağı kırıkmış onu halledip 17.500e hayırlı olsun dedi.Aracı bilenlerimiz var mıdır?

Tel:0537 395 48 43 çaldırmanız yeterli eğer ki aracı tanıyorsanız :)

Renault Clio 1.6 Dynamique 2003 Model 18.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Gümüş Gri renk - 120967837

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Aracı bilmiyorum lakin Dynamic modellerinde dijital klima var kardeşim...

Alper22

Alper ACAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu kasa çok hoşuma gidiyor jantları vs desen çok güzel bir araç.. Bi baktırın expertiz raporuna göre kararınızı verirsiniz..

zirvecol

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracı bilmiyorum lakin dynamic modellerinde dijital klima var kardeşim...

bazilarinda var bazilarinda yok bu dijital klima olayi on falarin mercekli olmasi içinde paket aliyosun herhalde cunku bazilarinda falar mercekli değil

zirvecol

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu kasa çok hoşuma gidiyor jantları vs desen çok güzel bir araç.. Bi baktırın expertiz raporuna göre kararınızı verirsiniz..

kaçtir servise expertiz parasi bayilip boş yere zaman kaybediyoruz.ondan belki taniyan vardir diye açtim konuyu

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
kaçtir servise expertiz parasi bayilip boş yere zaman kaybediyoruz.ondan belki taniyan vardir diye açtim konuyu
ıslık
farzet ben tanıyorum, 1 ay öncesinde kazasız belasızdı....
yani bana güvenerek experte sokmayacak mısın:bant

zirvecol

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ıslık
farzet ben tanıyorum, 1 ay öncesinde kazasız belasızdı....
yani bana güvenerek experte sokmayacak mısın:bant

Bunu nereden çıkardın? Sadece önceki sahibi yada arabayı bilen varsa bildiği kadarıyla arac durumunu öğrenmek. ;) Yoksa bu vtı alanlar ne yapıcaklar şimdi 1 resimle arabanın eskiden kaç km oldugu vb her şeyi expertiz gibi çıkıyor meydana adamlar servis gibiler...

Son düzenleme:

tUGRULL

Tuğrul ÖZTÜRK , f(7)R Coupe,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benimde bir bildiğim duyduğum şudurki Antalya arabası alınmaz hatta Antalyalılar özellikle Bursa arabasına hayrandır oraya gittigimde görmüştüm galerilerde Bursa plakalı bissürü araç bi tanıdıgımda ordan gelip almıştı bi araba.. yani ne bilim söylemek istedim baktım araç Antalya plaka.. neden dersen oranın havası berbat şekilde nemlimiymiş neymiş bide aşırı sıcaklar hemde ne sıcak.. ha bi arkadaşım honda civic aldı ordan naptın yahu bi danışsaydın demeye kalmadı baktıkki bagaj içleri vb yerlerinde curukler wardı resmen yaaa ...

ama bu aracın gecmisi nedir bilemem belki orda pek bulunmadı bi göstermende fayda war incelemende en iyisimi iyi tecrubeli bi ustaya goturursunn atarsın bi 20lik baksın adam akıllı.

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Son düzenleme:

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynı arabadan bende de var. Çok keyifli.bir araç. Kesinlikle al derim ama alacaksan aşağıdaki .ilandakine bak. Ben kendi arabamı almamış olsam bunu kesin alırdım
Almışken orijinal xenonlu ve dijital klimalısından al. Senin ilandakinde mercek far sonradan takılmış. Xenon yok. Önden darbeli olabilir.

www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-emsalsiz-temizlikte-53000km-de-125029922/detay

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

cillop gibi araba...