İlginç bir problem

Redlife

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
orjinal würt almış isen işe yarıyor. Muhtemelen aracın dipte kalan mazot yüzünde enjektörlerde tıkanma yarattı. enjektöre hasar vermedi ise würt ün katkısı ile düzelir olmadı 2. seçenek olarak enjektörlerini cihaz ile temizletmeyi dene en son secenek enjektör değişimine gitmeni öneririm. Birde fluencelerde bir gerçek varki mazot seçiyor yakıtınızı opetten almanızı öneririm.

HPI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçenlerde depoda 100 liralık mazot varken SHELL' den euro dizel yakıt alarak depoyu fulledim. Ancak arabayı çalıştırır çalıştırmaz bir anormallik farkettim. Motor sıcak olmasına rağmen motor normalden gürültülü çalışıyordu. İstasyondakilere sordum bu nedir diye, ilk siz şikayet ettiniz dediler. Denilenler doğru galiba, DCİ yakıt seçiyor. Forumdaki arkadaşlar hangi firmanın yakıtlarından memnun kaldıklarını söylerlerse çok memnun olurum.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçenlerde depoda 100 liralık mazot varken SHELL' den euro dizel yakıt alarak depoyu fulledim. Ancak arabayı çalıştırır çalıştırmaz bir anormallik farkettim. Motor sıcak olmasına rağmen motor normalden gürültülü çalışıyordu. İstasyondakilere sordum bu nedir diye, ilk siz şikayet ettiniz dediler. Denilenler doğru galiba, DCİ yakıt seçiyor. Forumdaki arkadaşlar hangi firmanın yakıtlarından memnun kaldıklarını söylerlerse çok memnun olurum.

Kampanyaya göre takip ediyorum. Hangisi denk gelirse Opet, Shell, po fakat artık sadece shell kullanmaya karar verdim ve son 4 depodur Shell'den alım yapıyorum.

Hızlı dönüş için alıntı yaparak cevaplayın
Instagram : @flu_e_nce
Twitter : @tanseler
iMessage : tanseler@me.com

zafer10el

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayni sekilde benim g3 kangoo da butun firmalari denedim. Total kullaniyorum ve bariz farki hissediyorum. Sessiz atak ve konforlu bir sürüş elde ettim diğerlerine göre..

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emrahuner16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun öncelikle.wurt dizel enjektör açıcığı ne kadar yakıt varken nasıl koymak gerekir.

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

toggykaya

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tavsiyem aracınızın mazotunu çeyrek deponun altına asla düşürmeyin

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun öncelikle.wurt dizel enjektör açıcığı ne kadar yakıt varken nasıl koymak gerekir.

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Depo doldurulmadan önce depoya eklenir depo tam doldurulur.40 ila 60 litre aralığındaki yakıta ilave edilir.

34VR1415

Manuple

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçenlerde yarım depo mazot var iken usta doldurdu, ardından da üzerine 40-50.- TL lik bir yakıt ilave ettir diye öneride bulundu.