İlk bakım - 10bin bakımı!

İSMAİL 54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
mais mi özel mi derken demek istediğim mais in kendi servisine mi gideyim yoksa birde x kişilerin işlettiği hem araç satış hemde yetkili servis olan (azizoğlu-oray vb.) yerlere mi demek istemiştim. :D
yakınlarınızda mais varsa saha iyi olur yoksa uzağa gitmeye gerek yok aynı işi normal yetkili servislerde hallediyor.

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
mümkünse bir kaç servisten fiyat alın. bu ay %20 indirim yoksa mart ayında olup olmayacağını sorun

ncb48

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün 1.5dcı aracımda yağ, yağ filtresi, mazot filtresi(4 yıl veya 40.000 km dediler ama 2. el aldığım için sıfırdan başlamak istedim), hava filtresi, polen filtresi değişti (başka bişey değişti mi bilmiyorum) 615 TL dediler. Aracı aldığımda kaskoyu bayiden yaptığım için %10 indirim kuponu vermişlerdi. Bide peşin ödeme yapacam deyince 475 TL 'ye hallettik bu seneki bakımı.

araç 32.000 km 'de nisan sonunda 3 yaş bitecek.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Bugün 1.5dcı aracımda yağ, yağ filtresi, mazot filtresi(4 yıl veya 40.000 km dediler ama 2. el aldığım için sıfırdan başlamak istedim), hava filtresi, polen filtresi değişti (başka bişey değişti mi bilmiyorum) 615 TL dediler. Aracı aldığımda kaskoyu bayiden yaptığım için %10 indirim kuponu vermişlerdi. Bide peşin ödeme yapacam deyince 475 TL 'ye hallettik bu seneki bakımı.

araç 32.000 km 'de nisan sonunda 3 yaş bitecek.

Bakımınız hayırlı olsun.Fiyat bence gayet uygun.

ncb48

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bakımınız hayırlı olsun.Fiyat bence gayet uygun.

Teşekkürler herkese kazasız belasız sürüşler. Ödenen tutar bana da çok iyi geldi. Geçen sene önceki sahibi de 400 - 450 gibi bi tutara yaptırmış zaten ama mazot filtresi yokmuş içinde

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benzinli için ortalama fiyat sordum ilk bakım için 480-500 arası değişir dediler.

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bugün bizde ilk sene bakımımızı yaptırdık. 5w40 yağ polen,hava,yağ filtreleri değişti birde kart.tapa conta diye birşey değiştirmişler. normalde bunu değiştiriyorlar mı bilmiyorum. birde my renaultta çıkan uyarı olan kırmızı ots kontrol denen kontrolüde yapmışlar.toplam maliyeti bana 444 tl oldu indirimlerle birlikte.

sis farı yüzüğünden yüzüğü çevirince çıt çıt diye ses geliyordu orada röle var normal dediler. çok şükür başka sıkıntım yoktu zaten. bir güzel temizleyip teslim ettiler aracı.

buradan da servis danışmanı vuslat hanıma özellikle teşekkür ediyorum ilgi ve alakasından ötürü.

RynR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar herkese iyi günler iyi forumlar diliyorum bi sorum olacak 2015 clio 1.2 benzinli joy arabam. bugunlerde arabamı bakıma goturmem gerekıyor zamanı geldi konyada renault plaza 490 lira bakım fiyatı verdi bu normal mi bilgisi olan arkadaşlardan bir fikir bekliyorum yada alternatif önerisi, şimdiden teşekkürler.

sizede iyi forumlar bendede 2015 var clio 1.2 benzinlini bakımları 20.000 yada 1 yıl önce hangisi dolarsa o zaman yapilir bilginiz olsun .(tabi 10,000 de bir bakım yaptırmak kişiye kalmış birşey) benim 15 gün sonra 1 yıl oluyor. henüz fiyat almadıgım için bişey diyemiyorum. yaptırmamış olursanız burdan bilgilendiririm sizi.

ilkayersan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeş 400 tl yaptiridim

umityn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar aracım 2013 clio 21.000'de 20bin bakımı için kartal asf otodan fiyat aldım 580 tl dediler, garantisi bitmiş durumda, yapabilecekleri %5 lik bir indirim var. 550 tl dediler. çok fazla değil mi?