ilk çalışma

ömereren

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracımı ilk caliştırmada cok kısa sürede olsa dış ortamda benzin kokusu oluyor isinana kadar genelde dişarda sıgara içerim orada fark ettim acaba neden yapar

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynısı bizim ticaride vardı geçen altına bakiyim dedim çok aradım bulamadım depo delinmiş meğerse bir bakın derim

ömereren

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sıkıntı yok depoda koku 2 veya 3 dk geliyor daha sonra hiç gelmiyor gün boyu

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok değişik bir durum açıkcası :)

ÇAĞRI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Motor ısınıncaya kadar çiğ benzin atması normaldir. Ama kısa sürelidir bu olay. Genelde soğuk havalarda olur. Aracı çalıştırırken havalandırmayı açarsanız eğer aynı kokuyu duyuyorsanız egzoz manifoldunda çatlak olma ihtimalide var. İlk çalıştırmada yoğun bir benzin kokusu gelir ve hemen gider. Aracınızda hararet gibi bir sorun yoksa ve egzozdan çok miktarda sıvı gelmiyorsa önemli bir konu değil gayet normal :) Birde yakıt hortumunu kontrol etmekte fayda var özellikle girişlerini, ne olur ne olmaz.

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynı sorunu aracı ilk aldığımda bende yaşamıştım. Yakıt hortumlarının kelepçeleri değiştirildi ve sıkıntı giderildi. Şu an çok az bir egzozdan koku geliyor, ama bir dakikalık. Sonra tertemiz. :eyv

ömereren

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eyvallah kardeşlerim banada sıkıntı cıkarmıyor normal düzeyde ama varsa bi sıkıntı cözmek isterim onun için bılgı almak istedim