İlk Çalışmada Motorda Aşırı Sarsıntı

Emrecaglar99

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba 2013 model icon paket aracımda sabahları aracı çalıştırdığımda yani ilk çalışmada motorda aşırı bir sallanma oluyor sanki yerinden çıkıcak gibi sonraki çalışmalarda sarsıntı baya bi düşüyor. Benim kanaatimce enjektörlerden olabilir. Araç şuan 162.xxx kilometrede enjektör temizliği yapılmadı

Atsiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim araçta öyle çalışırken sanıyorsun 1 tur takla atacak ama çalıştıktan sonra sıkıntı yok.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu durum benim araçta da mevcut zamanında servise sormuştum ve mantikli bir açıklama yapmislardi ama unuttum su an

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

cyborg78

Kayıtlı Üye
16-Bursa
sabahları hava soukken yapıyor bende sarsıntı, motor ısındıktan sonra normal , iyi havalarda da bazen yapıyordu motoru tutan sağ kulakmı ne deforme olmuş onu deyiştirmiştim bide onlarada baktırın

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sabahları hava soukken yapıyor bende sarsıntı, motor ısındıktan sonra normal , iyi havalarda da bazen yapıyordu motoru tutan sağ kulakmı ne deforme olmuş onu deyiştirmiştim bide onlarada baktırın

Bende motor kulagi deforme olmuş motor rolantide çalışırken direksiyona kadar vuruyor etkisi. Siz ne kadara değiştirdiniz?

Emrecaglar99

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende triger seti ve motor kulaklarını değiştiricem. Fiyatı nedir ?

nigne

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
soğuk havada aşırı sarsintili calisiyorudu sattigim 2012 fluencim.arastirmalar sonucu enjeksiyon beynine format atirdim bide kizdirma bukjileri değişti.servisde yaptirdim bu islem den haberleri yok gibi davraniyolar ama yaptiran arkadaşlar vardi inat ettim yaptirdim.

SM-J730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
soğuk havada aşırı sarsintili calisiyorudu sattigim 2012 fluencim.arastirmalar sonucu enjeksiyon beynine format atirdim bide kizdirma bukjileri değişti.servisde yaptirdim bu islem den haberleri yok gibi davraniyolar ama yaptiran arkadaşlar vardi inat ettim yaptirdim.

SM-J730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Düzeldi mi peki yapılan işlem sonrası sarsıntılı çalışma?

2011FLUENCE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Soğuk motor sıcağa göre ilk statta biraz sesli vesalkantulı olur. Kulaklara bakılmalı.

cyborg78

Kayıtlı Üye
16-Bursa
Bende motor kulagi deforme olmuş motor rolantide çalışırken direksiyona kadar vuruyor etkisi. Siz ne kadara değiştirdiniz?

35 liraya mı ne almıştım parçacıdan sağ kulaktı sanırım bizim karşıda tamirci var değiştirtim ona sanayide