İlk kez araç sahibi oldum YARDIM

turancskn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle herkese iyi günler. İlk kez araç sahibi oldum aracım clio 3 2009 model. Araç teybinde 32 ses düzeyi var ve şarkı fark etmeden 28 ve üstüne çıktığımda sanki hoparlörler yerinden çıkmış sağa sola çarpıyormuş gibi sesler çıkıyor kendim halledebilir miyim acaba bu sorunu yoksa bir ustaya mı göstermeliyim ? Teşekkür ederim . :sinirli

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Aracın hayırlı olsun, el becerin varsa bozuk hoparlörleri değiştirebilirsin, araç 11 yaşında muhtemelen patlamışlardır...

turancskn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracın hayırlı olsun, el becerin varsa bozuk hoparlörleri değiştirebilirsin, araç 11 yaşında muhtemelen patlamışlardır...
Başkan biraz nette bakındım bu kolaymış ben hallederim :eyv çok teşekkür ederim cevabın için .

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Hoş geldiniz iyi bir ses istiyor iseniz oto müzik sistemleri yapan yerler ile görüşüp teyp ve kolonları komple beklentileriniz doğrultusunda değiştirmek iyi olacaktır

turancskn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam o kadar harcama şuan için yapamam ama [h=1]Pioneer Ts-g1310f hoparlörü buldum iyiye benziyor sanırım. Şuan için bunları alıp kullanacağım sonrasına bakarız zamanla.[/h]

Serkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Satın alırken ölçülerine dikkat ederek al mutlaka.

SelimPusat60

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle aracınız hayırlı olsun.. dediginiz pioner marka ürünü öneririm ben önlere bu ürünü taktim önlerden çıkan fabrika orjinal hoparlörleri de arkaya taktim . Feed -2 ayarlayınca güzel bi akustik veriyor. Orjinal hoparlörler allaha emanet çalışıyor zaten. Kendim değişim yaptım buraya da konu açtım en ufak ayrıntısına kadar yazmıştım ordan bakarak yapabilirsin. Sorun olursa sorarsın yine kolay gelsin...

turancskn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle aracınız hayırlı olsun.. dediginiz pioner marka ürünü öneririm ben önlere bu ürünü taktim önlerden çıkan fabrika orjinal hoparlörleri de arkaya taktim . Feed -2 ayarlayınca güzel bi akustik veriyor. Orjinal hoparlörler allaha emanet çalışıyor zaten. Kendim değişim yaptım buraya da konu açtım en ufak ayrıntısına kadar yazmıştım ordan bakarak yapabilirsin. Sorun olursa sorarsın yine kolay gelsin...
teşekkür ederim biraz daha ucuzlamasını bekliyorum alacağım o hoparlörleri