İlk Sıfır Aracım Olacak...

Geceyry

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracın şimdiden hayırlı olsun kardeşim.
Aynı motorun kullanıldığı otomatik vitesli Captur'u kullanıyorum, uzun yolda 90 geçmezsen 4.7 lt yakıyor, senin aracın daha ağır olduğundan 5-5.5 lt ortalamaları yakalarsın.
Touch model için en boşu dense bile bütün aktif ve pasif güvenlik donanımları Icon ile aynı.
Sandero nu bagajına tekerlekli sandalyenin konduğunu gördüm, Kadjar'ın bagaj kapasitesi çok daha fazla olduğundan sıkıntı yaşamazsın...

Abi yorumun için tesekkur ederim. Aracınızı kazasız belasız kullanmanızı diliyorum.

Sizin araç 1.2 otomatik galiba. Otomatik olduğu için de fazla yakıyor sizinki galiba. Ya da ben öyle biliyorum. Bir de çekim falan nasıl arabanızda . Sıkıntı yarattı mi hiç size.

Bagajı dediğini gibi geniş galiba. O yönden sıkıntım kalmadi

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Abi yorumun için tesekkur ederim. Aracınızı kazasız belasız kullanmanızı diliyorum.

Sizin araç 1.2 otomatik galiba. Otomatik olduğu için de fazla yakıyor sizinki galiba. Ya da ben öyle biliyorum. Bir de çekim falan nasıl arabanızda . Sıkıntı yarattı mi hiç size.

Bagajı dediğini gibi geniş galiba. O yönden sıkıntım kalmadi
Otomatik ama uzun yolda bu avantaja dönüşüyor, 2 seneyi geçti Allah'a şükür sıkıntı çıkarmadı...

Geceyry

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Otomatik ama uzun yolda bu avantaja dönüşüyor, 2 seneyi geçti Allah'a şükür sıkıntı çıkarmadı...

Bende 4 gözle bekliyorum şu ocak ayını. Artik gelsede kavuşsam. Araca her renk yakışıyor çok kararsizim bu konuda da hayırlısı diyorum herseyde

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
7, 8, 9 litre arasi gidip gelirsiniz. Forumda bi arkadasta 1.2 var 3500 kmlerde 9.1 yaktigini soylemis.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geceyry

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
7, 8, 9 litre arasi gidip gelirsiniz. Forumda bi arkadasta 1.2 var 3500 kmlerde 9.1 yaktigini soylemis.

Bunlar şehir içi değerler galiba. Ben çok sakin kullanırım. Aracı hiç zorlamam. Daha az yakar diye düşünüyorum

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla kullaniminizi bilmem ama az yakacaginida dusunmuyorum acikcasi. Bende 1.5 dizel otomatik var uzun yolda 4.2 sehir ici trafikte 5.2 5.7 arasi gidip geliyor.

Geceyry

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla kullaniminizi bilmem ama az yakacaginida dusunmuyorum acikcasi. Bende 1.5 dizel otomatik var uzun yolda 4.2 sehir ici trafikte 5.2 5.7 arasi gidip geliyor.

Dizel gerçekten az yakıyor ya. Kokluyor resmen. Bakalım artık. Çok yaksa da gülü seven dikenine katlanır

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayirlisi olsun. Aractan memnun kalacaginiza eminim.

Geceyry

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yorumlar için tesekkur ederim .

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracınız şimdiden hayırlı olsun. Allah kaza bela göstermesin. Rodaj dönemi bittikten sonra aracın motorunu açmalısınız. 90'la gideceğim diye motoru ölü bırakmamalısınız. Şehir içi 5-5,5 iyi bir değerdir. Renolar genellikle az yakan araçlardır zaten. ;)