İlk Sıfır Aracım Olacak...

Geceyry

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mondeo ufak bi makyaj görecek kısa zamanda , testleri sürüyor :) Ama mevcut modeli bile etkileyici .

Mondeo gerçekten güzel bir araç. Ama bende ki kararsızlık kafayı yedirticek beni.
Yarın a3 sedan incelemeye gideceğim eğer hoşuma giderse ford bayisinde verdiğim kaporayida almak zorunda kalacam

Serkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Baştan sona okudum muhabbetleri, kafanız bayağı karışmış. test etmekle en iyisini yapıyorsunuz, eminim tamam budur diyeceğiniz model olacaktır. Hayırlısını diliyorum.

Geceyry

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün a3 sedanı test ettim. On koltuğu kendime gore ayarladım. Ama arkaya sığamadım. Boyum 1.80 iç hacim passat ve mondeo dan sonra çok dar geldi bana. Fiyat olarak çok iyi bence 56 bin tl ye anlaştık. Fakat iç hacim tatmin etmedi. Ama hoşuma giden bir özellik olan ekranın kapanıp açılması mest etmişti beni. Galiba mondeo dan yana kullanacam tercihimi

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün a3 sedanı test ettim. On koltuğu kendime gore ayarladım. Ama arkaya sığamadım. Boyum 1.80 iç hacim passat ve mondeo dan sonra çok dar geldi bana. Fiyat olarak çok iyi bence 56 bin tl ye anlaştık. Fakat iç hacim tatmin etmedi. Ama hoşuma giden bir özellik olan ekranın kapanıp açılması mest etmişti beni. Galiba mondeo dan yana kullanacam tercihimi
Siz bu kadar acale etmeseniz subat ayini bekleyip birde renault talismani deneseniz ayricalikli olmak varken!!!???

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
Bu arada A3 demişsiniz bakım ,yakıt vs. gibi durumlarıda göz ardı etmeyin derim :)

Bende kendimi kasıp Bmw vb. araç alırdım ama malum aracı alınca iş bitmiyor.

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

1911675_10153823813513958_6897148004378124160_n.jpg

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Düşündükleriniz içinde idamesi en kolay Kadjar ,

Eğer Selimin dediği gibi Talismanı beklemeyecekseniz Mondeo .Ama Talismanı bekleyin acele etmeyin sonuçta 5 yıl satamayacaksınız modeo ufak bir makyaj daha görecek,aceleniz varsa kadjarı bir daha düşünün.

Geceyry

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Talismanin fiyatı belli olmadı galiba. Talisman benim de çok hoşuma gidiyor. Ama çok pahalı olacak gibime geliyor

Geceyry

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tucson biraz pahalı geldi bana. Şuan için sedan bakıyoruz sadece