Impul Nissan Juke

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Nissan’ın aykırı tasarıma sahip modeli Juke piyasaya çıktığı günden bu yana büyük ilgi görüyor. Orijinal bir görünüme sahip olan bu araç için geliştirilen nadir görünüm kitlerinden birisini de Impul hazırlamış.
Ön tamponunun alt kısmına, aracın tasarımına uygun biçimde şekillendirilmiş bir splitter yerleştirilirken ön panjurun üzerinden geçerek farların arasına doğru uzayan şerit yenilenmiş. 19 inç çaplı jantlar sportif görünüme katkıda bulunurken yan etekler güçlü görünümü destekleyen unsurlar arasında.
Yan camlarına rüzgarlık eklenen aracın arkasına geçildiğinde bagaj kapağına entegre edilmiş dev spoiler dikkat çekerken tamponun alt kısmının yeni tasarımı ve paçalıklar gözden kaçmıyor.
Aracın 1.5 litre hacimli turbo Diesel ve 1.6 litre hacimli turbo benzinli motor seçenekleri için modifikasyon kitleri geliştirdiğini açıklayan firma teknik bilgi vermekten kaçınırken her iki motorun da tüketim değerlerini düşürüp canlılığını artırdığını açıkladı.

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güzel fena değil..göründüğü gibide motoru giderli olsa dahada güzel olur:)

laguna60

Kadir ÇAKIR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben beğendim çok hoş olmuş

lordpozzo

Ünal BAL - TRABZON,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok güzel bir araç 190 beygirlik modelini ilerleyen zamanlarda Allah fırsat verirse almayı düşünüyorum ama önce megane rs :)

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Çok Değişik Bir Tarz Bu Araba Dışdan Güzel Olsada İç Mekan Da İşçilik Çok Kötü Bence

Megane-FU*

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
gayet güzel ama arka difrüzör daha şık olabilir . 4 egzoz çıkışlı falan