İnandık , Yaptık Ve Sonuç ;) This is My Old Kangoo...

Emre3444

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kazasız belasız sürüşler dilerim hayırlı olsun ama ben pek beğenmedim..

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​MaşAllah güzel olmuş.:eyv

Gorkemkangoo55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah :)

kasim kaya

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güzel olmuşda ,çok yere sürtmezmi ben şahsen kullanamam;)

dico_59

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar işlerin yoğunluğundan dolayı fazla foruma bakamadım öncelikle bunun için özür dilerim herkezden. Yorumlarınız için herkeze teşekkür ederim. Beğenen var beğenmeyen var.

Emre3444
öncelikle yorum için sağol beğenmediğin noktalar olabilir. Sonuçta zevkler ve renkler tartışılmaz2. si araca 10 numara modlaya bilirim. Ama araç genelde beyaz eşya ve klima servisi aracı olduğu için arkasını basma imkanım yok.

kasim kaya abim yorum için çok sağol :) Abi yere yakın ama benim için pek problem olmuyor şuanlık ama işler çok şükür açılmaya başladı arabayı tekrar eski yüksekliğine getiricem mecbur.Yoksa kartel vs. kalmıcak :) Ama en son dip olarak 1 hafta gezdim gerçekten basık araç sürmenin keyfi , zevki ap ayrı birşey eğer bulunduğun yerin yolları uygunsa denemelisin :)

DX2ELl.jpg
[/URL][/IMG]

Buda Aracın Buluşmaya Gitmeden Önceki Hali :)

Ve yaz sezonu Klima Sezonu Başlamasıyla Birlikte Mayıs 15 Te Araç Tekrar Stock Haline Dönücek :)

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar işlerin yoğunluğundan dolayı fazla foruma bakamadım öncelikle bunun için özür dilerim herkezden. Yorumlarınız için herkeze teşekkür ederim. Beğenen var beğenmeyen var.

Emre3444
öncelikle yorum için sağol beğenmediğin noktalar olabilir. Sonuçta zevkler ve renkler tartışılmaz2. si araca 10 numara modlaya bilirim. Ama araç genelde beyaz eşya ve klima servisi aracı olduğu için arkasını basma imkanım yok.

kasim kaya abim yorum için çok sağol :) Abi yere yakın ama benim için pek problem olmuyor şuanlık ama işler çok şükür açılmaya başladı arabayı tekrar eski yüksekliğine getiricem mecbur.Yoksa kartel vs. kalmıcak :) Ama en son dip olarak 1 hafta gezdim gerçekten basık araç sürmenin keyfi , zevki ap ayrı birşey eğer bulunduğun yerin yolları uygunsa denemelisin :)

DX2ELl.jpg
[/URL][/IMG]

Buda Aracın Buluşmaya Gitmeden Önceki Hali :)

Ve yaz sezonu Klima Sezonu Başlamasıyla Birlikte Mayıs 15 Te Araç Tekrar Stock Haline Dönücek :)

Ticari bi arac icin bu kadarbasma fazla olabilir :)) rampadan inerken vs dikkat kardesim tampona yazik olmasin ;)

Ayrica boya kusurlari goze cok batiyor daha once de soylemistim :)

Tapatalk programından takla atarak gönderildi.

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Maşallah :masallahtarz bana uymasada(özellikle kırmızı sisler)arabada senin zevkte elbette kazasız belasız kullanman dileklerimle emeklerine sağlık:eyv

dico_59

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkezden Allah Razı Olsun Amin Abilerim Kardeşlerim Allah Herkeze Kazasız Belasız Sürüşler Nasip Etsin :)

dico_59

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bakii Abiii :))

Haklısında sezon açıldı boş vakit olmuyo birde yeni araç lazım oldu şimdi renault trafik arıyorum kanguru ufak kalıyor :))