İnanlar Otomotiv RenaultFanClub pikniğinden Konvoy görüntüleri

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi eline koluna sahip ol bundan sonra bak hehe

yaşadığımız tek sıkıntı böyle olsun ya :eyv organizasyon 10 numara oldu :)
gerçi çıkarken akşam yemeğini de alacaktık bak unuttuk :) hala ızgaraya köfte atıyordu adam :)

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
Ben bi yarım daha lasaydım kesin döverdibeni duruyo duruyo bi seni doyuramadım şu alanda diyo aile kalabalı koldu ya sürekli aldım onlara :D ya kendime almıyorum diyorum inanmıyor :D

M3T0

Metin GÖKDELİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gerçi çıkarken akşam yemeğini de alacaktık bak unuttuk :) hala ızgaraya köfte atıyordu adam :)
Aynı şeyleri bende düşündüm abi köprü trafiğinde iyi giderdi :D Burak abi görüntüler şahane

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
Eywallah Metinim Sen ve aracinda öleydi :D Rsler bile yetişemedi sesine :D temiz ses :D allah kaza bela wermesin kardeşim :D

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eline sağlık burakcım ne güzel kareler böyle :eyv

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ha bide Murat abi de yanındaydın ona rahmen durmadınız canınız sağol sun kardeşim.

Burakım ben ne kaçırdım bilmiyorum ama görüpte durmamazlık ben yapmazdım emin ol :eyv

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
walla orasını bende anlamadım abi Ercan dedi sizin yanınızdan geçtik die orman yolunda bende durdum fotoğraf çekiyordum konvoyu neden durmadım dedim arabayı Murat abi suruyor du falan dedi :D

Bu arada yorumlar için teşekkür ederim abi daha kalabalıktık ta işte Mustafa abi bi slm werdi işler karıştı :D

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
walla orasını bende anlamadım abi Ercan dedi sizin yanınızdan geçtik die orman yolunda bende durdum fotoğraf çekiyordum konvoyu neden durmadım dedim arabayı Murat abi suruyor du falan dedi :D

Bu arada yorumlar için teşekkür ederim abi daha kalabalıktık ta işte Mustafa abi bi slm werdi işler karıştı :D

Benim kafa doluydu görsem ben konvoyu keserdim ortadan araya alır devam ederdik kardeşim :D sonuçta ikinci sıradaydım usta önden giderdi :))