iNANLAR Otomotiv ve RFC Mangal Partisi-21.06.2014

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın

hdogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Admİn guzel bİ organİzasyon yapmİssİn ama hergun sİteye girme imkanİmİz yok.internetten numaralara mesaj atma sistemİyle telefonlarimiza mesaj atsan herkesİn haberİ olur.ben bu etkinligi kacirdigima uzuldum.aranizdaki safrancilarla bilgi alisverisinde bulunmak isterdim
saygilarimla

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
Admİn guzel bİ organİzasyon yapmİssİn ama hergun sİteye girme imkanİmİz yok.internetten numaralara mesaj atma sistemİyle telefonlarimiza mesaj atsan herkesİn haberİ olur.ben bu etkinligi kacirdigima uzuldum.aranizdaki safrancilarla bilgi alisverisinde bulunmak isterdim
saygilarimla
26.500 üyeye telefondan ulaşmak için önce herkesin cep telefonunu profillerine girmesi gerekiyor, daha sonra bizim bu bilgileri tek tek almamız ve sizlere kısa mesaj atmamız gerekiyor, bütçe meselesine hiç değinmiyorum ve bu iş çok zor diyorum... :)
Forumdaki duyuruları zaman zaman takip edebilirseniz yaptığımız bütün organizasyonlardan haberiniz olur ve hep birlikte güzel zaman geçirebiliriz...
Not: Ağustos içerisinde 2 organizasyonumuz olacak, lütfen duyurularımızı takip ediniz...:eyv

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
Mustafa abi bu sıralar bi org. varmı planlanan yada düşünülen..

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
Mustafa abi bu sıralar bi org. varmı planlanan yada düşünülen..
İftar için fiyatı makul hizmeti kaliteli bir mekan arıyoruz, bulamazsak iftar organizasyonu yapmayacağız, Ağustos ayında sponsorumuz ile birlikte Piknik Organizasyonumuz olacak...

bulent34-75

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
o öyle değildi sanırım hızlı yaşa genç öl cesedin yakışıklı olsun belkı sırat koprusunde bı guzellık yaparlar