İnanlar Otomotiv'de Yeni Megane'ları İnceledik...

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Distan gayet guzel icide guzel gözüküyor. Kadjarda olan renault klasik sopa otomatik vitesi bunda yok, kiskanmadim degil.

Sent from my iPhone using Tapatalk

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
her yenı cıkan aracı bir yıl yada ıkı yıl sonra almak lazım, yenı cıkan araclarda belırlı hatalar oluyor, sonradan iyileştirme yapıyor, bu sorunlarla ugraşmamak için beklemek lazım bence

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben memnunum aracimdan hata olarak degilde fluence kadjarda vs kullanilan o demirden vites bunda yok o hosuma gitti :)

kostaklıoğulları

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
resimler için teşekkürler beyazını il defa gordum çok guzelmiş. Oyak araç kampanyası ile dağıtımı yapılacak araçların erken teslim edilmesi ile ilgili bilgisi olar var mı

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kırmızı canavar gibi.:eyv Abimede yakışmış hani.qw

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
resimler için teşekkürler beyazını il defa gordum çok guzelmiş. Oyak araç kampanyası ile dağıtımı yapılacak araçların erken teslim edilmesi ile ilgili bilgisi olar var mı
bence bunu yazıldıgınız bayiden daha kesin öğrenirsiniz. hayırlı olsun aracınız.

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Ayaklarınıza Sağlık Abim

Bende İstiyorum Bundan

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Distan gayet guzel icide guzel gözüküyor. Kadjarda olan renault klasik sopa otomatik vitesi bunda yok, kiskanmadim degil.

Banada otomatik vitesin deri körüklü olması kötü geliyor.Kadjarın şekli daha güzel ama şunu kısa yapsalar sorun kalmaz ,şöyle 5cm daha alçak olsa.

Megane a bindiğinizde spor arabaya binmiş gibi hissediyorsunuz.Japonlar kadar alçak oturma pozisyonu var bu sayede alçak tavana rağmen baş mesafesi çok iyi uzun boyluyum tavan mesafesi çok iyi.Arka diz mesafesi iyi.Megane 3 den çok daha iyi ,koltuklar daha kalın olmasına rağmen.Cup kapı sesi bunda da var.Ayrıntılardaki işçilik iyi.

Dikey ekran kapalıyken değişik görünsede 8.7 " ekran alınmalı hiç göze batmıyor hatta alışınca 7" ekranlar küçük geliyor.Birde multitouch iyi olmuş örneğin radyoda frekans aramak için arama tuşuna basmak yerine frekans çubuğunu istediğin frekansa getirebiliyosun ,88 den 100 e ayarlamak için beklemiyosun öncekilerde yok.

Torpido kısmı sert plastik bence burada çift renk kullanılsa iyi olurmuş.Sert plastik kısımlar daha koyu siyah veya krem seçilse daha da kaliteli görünürmüş.Konsol genel olarak kaliteli hissettiriyor alman arabaları gibi olmuş.Ambiyans aydınlatmaları güzel olmuş.Ses sistemi 3D gibi baslar fena değil.Kırmızı göz alsa da siyahı da epey görürüz tabiikide GT line ı .GT line o maviyle çok iyi olmuş.

Talisman ile yanyana duruyordu sanki önden genişlik farkı yokmuş gibi geldi.İster istemez Megane 4 Sedan gelince nasıl olacak diye düşündüm talisman ile fark kalmayacak gibi :)

Bugün araç alacak olsam

1)Kadjar Icon 1.5dci

2)Talisman Touch Bej Döşeme 1.6dci 130hp -Çıkabilirsem icon :)

3)Megane HB touch veya icon 1.5dci ,Makyaj sonrası Captur da olabilir.

Artık alçak arabaya binme yaşımız geçiyor galiba :)

kostaklıoğulları

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence bunu yazıldıgınız bayiden daha kesin öğrenirsiniz. hayırlı olsun aracınız.

teşekkürler herkese nasip olur inşallah. yarın arayıp soracağım öğrenince paylaşırım bnm gbibi bekleyenler olabilr :)

amadeus

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba. Alanya Renault bayisini dün aradım. Ben GT 165 hp dizel almayı düşünüyorum dedim. Biliyorsunuz ki bu model özel siparişle gelecek dedim. Tüm opsiyonları da istiyorum dedim. Şu anda ülkemizde sunulmayan donanımlar bose ses sistemi, cam tavan da olmalı dedim. Ön iki koltuk da elektrikli olabilir mi dedim. Acelem yok beklerim dedim. Araştırıp bana dönecekler. Ama ne zaman ararlar bilemem. Bakalım hayırlısı...
GT de koltuklar recaro tipi sportif olduğundan Manuel olucaktır benzinlide olduğu gibi cam tavan olmayacaktır belki 2017 de olabilir bose ses sistemi ile getirebilirler sonuçta yurt dışındaki modellerde alınabiliniyor bende bekliyorum yazın sonuna doğru çıkacaktır