İnsan çıktığı otoparka nasıl giremez?

16-UğUR-55

Uğur Kaymak,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Azminizden ötürü sizi kutlarım.
Açıkcası çizimden birşey anlamadım.:):)
Ama bir gün buluşmalara gelirseniz ekibimiz güzel bir eğitim verebilir size :eyv

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Zamanla alışırsın Çiğdem...:eyv
O zamana kadar al bir tane R5 iğne deliğinden geçersin valla...:D

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Azminizden ötürü sizi kutlarım.
Açıkcası çizimden birşey anlamadım.:):)
Ama bir gün buluşmalara gelirseniz ekibimiz güzel bir eğitim verebilir size :eyv

Salı gününden beri kafayı takmış durumdayım ve dün boş otoparktaki çalışma da işe yaramadı maalesef:(
Şahane çizimimi anlamamışsınız, teessüf ederim :aytuğ Ama eklemem gereken diğer aracı unutmuşum, tekrar çizdim :D Benim Sağdaki kapıdan girip binanın arkasındaki otoparka girebilmem lazım, 4 metrelik bir mesafe var ama çöp kutuları 70 cm kadar yiyor oradan, ve sağa döneceğim yer 2.60 m sorun da burada maalesef, neden arka tekerlekler de dönemiyor ki :sinirli

Ya işi değiştireceğim ya aracı galiba Usta:) Ah, ah maşallah diyeyim tekrar ama ilk fotoları görünce hemen aklıma gelen : ah o otoparkta dans ederdi bu r5 :D

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
artık otoparka alıştım hem de dün normalde en az 2 ileri geri yapmadan asla cesaret edemediğim çöp kutusu-duvar arasından hiç düşünmeden ve yağ gibi geçip gittim :dans tam otopark kapısına gittim, ofisi arayacağım kapıyı açsın arkadaşlar diye aklıma geldi ben burası için rfc'a konu açmıştım diye, tarihi şimdi kontrol etmek aklıma geldi, çok şükür, iş değiştirmeme gerek kalmadı hehe

İşte o komşu olmasa iş bitecek ya:aytuğBenim ilk acemilik zamanlarımda manda gibi:p74 sw-ford'la hastam olduğundan epey bir süre hastane ziyaretlerim olmuştu mecburen 3-5 ufak vukuattan sonra herşey kendi kendine olmuştu işte.5-6 harekette yapabildiğim parketme ve teşebbüslerim:aytuğkısa sürede simit atılan martı refkleksine dönmüştü sonra ben bile hayret ediyordum o derece yani:)kısaca sabır:eyv

valla o kadar doğru demişsin ki roadfox, bir daha yardım edecek komşuya rastlamadım, şaka gibi o ilk gidişte hem giriş hem çıkıştı yardımcı çıktı ki çok aktif bir otopark değil orası. bir daha kaldım bir başıma:D dediğin gibi böyle geçti belki de o kabus günler, resmen yollar, aralıklar genişliyor günden güne anlamadım ya da benim pasaklı kartopu ufalıyor git gidehehe

:hıh r5 kadar olmasa da bizim cliocuklar fena değilmiş hani, sorun bendeymiş meğer:eek:

Alper22

Alper ACAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ufaklığımdan beri araba tepesindeyim benim için hiç fark etmiyor şuan heryere gir çık fark yapmıyor :D

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Ufaklığımdan beri araba tepesindeyim benim için hiç fark etmiyor şuan heryere gir çık fark yapmıyor :D

ben bile 2 ayda aralıkları, boşlukları daha geniş görmeye başladıysam seni düşünemiyorum bile:D bugün bir kamyonla otomobil arasına girdim, park sensörü sağ olsun tabii ama olay benim belki 2-3 hafta önce bile cesaret edemeyeceğim mesafe olması:) işin garibi, eve çıktıktan sonra "bi dakka ya ben nasıl sağdan soldan araç gelip giderken oraya girmeye cesaret ettim" diye dank etti, sonradan panik bu olsa gerek, sonra gittim çıktım oradan evin önü boşalmıştı getirdim gözümün önüne. hani girdiğime inanamadım, çıkayım da sağlama olsun misali:D

Sedat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allahtan altınızda Grand Cherokee yok hehe

Temsili resim :

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Allahtan altınızda Grand Cherokee yok hehe

Temsili resim :

:aytuğzaten park etmesi kolay olur, dar yerlerden rahat geçer diye clio tercih ettim (hb severim orası ayrı) onunla bile dönemeyince o otoparkta iş değiştirmeyi geçirmiştim bir an. (10 yıldır çalıştığımı işimi hehe
)

altımda cherokee olsa zaten sevgili ofis komşularımız(ya da müşterileri) gibi doğrudan otoparkın bir kapısını işgal eder, hiç dönmeye kasmazdım, ayrıca kimse geçemeyecek şekilde bırakırdım ki benim özel tapulu yerim gibi olsun. yapmayanlar da vardır ancak çoook rastladığımız bir durum maalesef:asabi