İnternetten alışveriş yaparken 2 kere düşünün

sharkemre

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
)))
madem hizmet içinse o zaman arkadaşın parasız çalışsın....kargoda çalışanlar tahminen askeri ücret+sigora alıyordur..
senin arkadaşın en az 2 bin alıyodur..

tartışma yaratmak istemiyorum...ptt ile sorunum yok...çok hizmetlerini gördüm ama ptt en yavaşıdır....

iyice saçmalamışsın 2 bin lira çok para mı ? asgari ücrette zatem 1600 tl civarı oldu o yüzden alınan maaşa bağlamak saçma ptt kargo yurt içi kargo hariç tüm kargo firmalarından daha başarılı hizmet veriyor.

ahmet27

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Pttbircok firmadan daha hizlidir hele hele ilcede oturuyorsaniz. Ptt her ilcede vardir. Ama diger firmalar ilcelere belirli günlerde getirirler kargoyu hatta bazilari kargo cogaldikca gelir. Ptt nin amaci kar deil millete hizmettir. Ama diger firmalar kar amaci ile bu isi yaparlar. Tıpkı diyanet gibi. Ben diyanette çalışıyorum. Malum hacmevsimi yaklaşıyor. Biri gelip diyorki diger firmalar daha ucuz götürüyor. E arkadas o lar kar amacli turizm sirketi. Diyanetten daha ucuz goturuyorsa hizmrtlerden kısıyor istr bu bir gercek.

LG-K430 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İnternetten alisveris yaparken alisveris yapilacak siteyi dogru secerseniz sorun yasamazsiniz. Bu tip islemlerde sadece kurumsal markalarin sitelerini kullanin. Alacaginiz urun icin kurumsal markanin yine internet sitesi yok ise bizzat gormeden kesinlikle almayin. Malum ulkemiz dolandirici cenneti her turlu uc kagida acik.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3harfli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Pttbircok firmadan daha hizlidir hele hele ilcede oturuyorsaniz. Ptt her ilcede vardir. Ama diger firmalar ilcelere belirli günlerde getirirler kargoyu hatta bazilari kargo cogaldikca gelir. Ptt nin amaci kar deil millete hizmettir. Ama diger firmalar kar amaci ile bu isi yaparlar. Tıpkı diyanet gibi. Ben diyanette çalışıyorum. Malum hacmevsimi yaklaşıyor. Biri gelip diyorki diger firmalar daha ucuz götürüyor. E arkadas o lar kar amacli turizm sirketi. Diyanetten daha ucuz goturuyorsa hizmrtlerden kısıyor istr bu bir gercek.

LG-K430 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ankaradan İstanbul'a 6 günde geldi ptt kargo. En uzun süreyi hep PTT kargo da yaşadım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi