İphone 6 sıkıntısı

cuneyty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben nerden bakabilirim acaba ne zaman tr ye girdigine :)

Ruhsatta ilk muayene geçerlilik tarihine bakın, o tarih ithal araçlar için TR ye giriş tarihi dir. Bu arada ben ilk partilerden olduğundan mıdır nedir, hiç sorun yaşamadım. Ne trim sesi, ne rüzgar sesi, bu arada konu otomobil olunca "rahatsız" biriyimdir :)

halil1616

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ruhsatta ilk muayene geçerlilik tarihine bakın, o tarih ithal araçlar için TR ye giriş tarihi dir. Bu arada ben ilk partilerden olduğundan mıdır nedir, hiç sorun yaşamadım. Ne trim sesi, ne rüzgar sesi, bu arada konu otomobil olunca "rahatsız" biriyimdir :)
bursada ilk binen benim bendede şikayet yok tek sorunun iphone 6 ile müzik dinleyemiyorum :(

driver68

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bursada ilk binen benim bendede şikayet yok tek sorunun iphone 6 ile müzik dinleyemiyorum :(

face ' de kadjar klubünde bir arkadaş paylaşmış sorun çözülüyor diyor ama ben denemeye daha fırsat bulamadım....... araçta ve ıphone da eşleştirmeleri kaldırıp , karşılıklı telefondan arabayı arabadan telefonu silin , sonra apple store 'dan TURBO dl diye programı yazıp telefonunuza indirin , peşinden programı açın ve bir mp3 telefonunuza program üzerinden indirin sayısız ücretsiz indire biliyorsuunuz , sonra telfonu araçla bluetooth üzerinden eşleştirin , sorunsuz artık dinlenebiliyormuş,deneyen paylaşımda bulununursa seviniriz

halil1616

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
face ' de kadjar klubünde bir arkadaş paylaşmış sorun çözülüyor diyor ama ben denemeye daha fırsat bulamadım....... araçta ve ıphone da eşleştirmeleri kaldırıp , karşılıklı telefondan arabayı arabadan telefonu silin , sonra apple store 'dan TURBO dl diye programı yazıp telefonunuza indirin , peşinden programı açın ve bir mp3 telefonunuza program üzerinden indirin sayısız ücretsiz indire biliyorsuunuz , sonra telfonu araçla bluetooth üzerinden eşleştirin , sorunsuz artık dinlenebiliyormuş,deneyen paylaşımda bulununursa seviniriz
arkadaşım gördüğün yerde yada okuduğun yerdeki linki atarmısın?

halil1616

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Facebook kullaniyorsaniz, kadjar turkiye grubuna uye olursaniz gorebilirsiniz.
denedim değişen bir şey olmadı:(

eskipapaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
denedim değişen bir şey olmadı:(

Sayın halil1616, bazı arkadaşlarımızda Android 6.0 ile uyum sorunu olduğunu yazmışlardı. Citroen kullanan arkadaşlarda da aynı sorunlar varmış. iphone ya da Android olması bir şey değiştirmiyor. Demek ki Fransa teknolojiyi geriden takip ediyor.
Çözüm olarak 32 GB lık bir flash disk diye düşünüyorum, en azından ben radyonun çekmediği yerlerde o şekilde kullanıyorum. Saygılarımla.

halil1616

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iphone sorunu çözülmüştür hayırlı olsun telefonda ağ ayarlarını sıfırlayın araçtanda telefonu silin tekrar tanıtın sorun çözülüyor :)