iphone bluetooth sorunu

HalilDemiray

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
megan 4 2017 icon araca sahibim android cihazlar ile bluetoth bağlayıp şarkı vs açabilirken iphone ile açamıyorum (SE ve 7+) ile denedim 2 telefon ile de açamadım bağlanıyor telefon arama konuşma vs her şey yapılabiliyor sadece şarkı açamıyorum.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
megan 4 2017 icon araca sahibim android cihazlar ile bluetoth bağlayıp şarkı vs açabilirken iphone ile açamıyorum (SE ve 7+) ile denedim 2 telefon ile de açamadım bağlanıyor telefon arama konuşma vs her şey yapılabiliyor sadece şarkı açamıyorum.

Hata olarak ne yaziyor. Media actiginizda sarki listesi bos mu gorunuyor ses dosyasi yok mu yaziyor veya ses dosyasi calinamiyor mu diyor ne gibi bi hata veriyor. Yani iphone kablo ile baglandiginda benim aracim otomatik olarak ipod algilandi yazip parcalari ben herhangi bir islem yapmadan oynatiyor. Bluetooth ile baglaninca media dan Bluetooth sectigimde yine otomatik olarak oynatmaya basliyor. Sizde bu islemler olmuyorsa oncelikle aracinizin medya sistemini fabrika ayarlarina cevirin duzelme olmaz ise servise bildirin cihazda donanimsal bi ariza yok ise muhtemel yazilim guncellemesi ile duzeltilir.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

HalilDemiray

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hata olarak ne yaziyor. Media actiginizda sarki listesi bos mu gorunuyor ses dosyasi yok mu yaziyor veya ses dosyasi calinamiyor mu diyor ne gibi bi hata veriyor. Yani iphone kablo ile baglandiginda benim aracim otomatik olarak ipod algilandi yazip parcalari ben herhangi bir islem yapmadan oynatiyor. Bluetooth ile baglaninca media dan Bluetooth sectigimde yine otomatik olarak oynatmaya basliyor. Sizde bu islemler olmuyorsa oncelikle aracinizin medya sistemini fabrika ayarlarina cevirin duzelme olmaz ise servise bildirin cihazda donanimsal bi ariza yok ise muhtemel yazilim guncellemesi ile duzeltilir.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bağlı cihazlardan zaten telefon ve multimedya kısmı açık olarak gösteriyor ancak telefondan şarkı açsak bile arabaya vermiyor sesi, android cihazla (s6) şipşak olan iş bunda olmuyor anlamadım.

aynı sorunu yaşayıp çözen varsa yardımcı olsun lütfen olmadı servise götürcem.

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İphone icinde en az 1 adet mp3 olmasi lazim aksi takdirde gormuyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Karabulut

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İphone dan Konuşma dışında youtube benzeri sesleri aracınızdan alabilmek için media tuşuna 2. kez basınız.

HalilDemiray

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İphone icinde en az 1 adet mp3 olmasi lazim aksi takdirde gormuyor.

melih beyin söylediği doğruymuş arkadaşlar yaptık oldu. Eğer aynı sorunu yaşayan varsa ben böyle çözdüm.

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun bende kadjar var maalesef o sorunu 2 bucuk senedir cozemediler pek kafa yormuyorlar anlasilan :)

HalilDemiray

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun bende kadjar var maalesef o sorunu 2 bucuk senedir cozemediler pek kafa yormuyorlar anlasilan :)

çok saçma bir durum telefona mp3 yükledik 2 şarkı attık artık kullanabiliyoruz.